Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.

Re: Výběr motorizace a výbavy Škoda Kodiaq

Příspěvekod Japa » pon 15 črc 12:47

Snowman000 píše:
Japa píše:Pánové, prosím o radu. Škoda, že toto vlákno zde nevzniklo dříve, koncem května jsem si objednával VW Allspace, byť v nejvyšší výbavě Highline a s dalšími cypovinkami za 180 tis., tak výhody DCC jsem nějak podcenil. Dříve než oslovím prodejce, myslíte si, že je ještě reálná šance změny kupní smlouvy a DCC tam přidat? Auto se bude vyrábět zřejmě až na podzim.

Malo by to byt este mozne...uzatrvaraju sa prave kvoty na koniec Septembra (Allspace je v tomto napred kedze sa to vyraba v Mexiku) a predajca by bol blby keby to neskusil.

Tak DCC bude, zítra jdu podepsat dodatek KS. :)
Panda
S-Max
BRZ
Japa
Autoškolák

Příspěvekod honziss » pon 15 črc 13:05

Japa píše:
Snowman000 píše:
Japa píše:Pánové, prosím o radu. Škoda, že toto vlákno zde nevzniklo dříve, koncem května jsem si objednával VW Allspace, byť v nejvyšší výbavě Highline a s dalšími cypovinkami za 180 tis., tak výhody DCC jsem nějak podcenil. Dříve než oslovím prodejce, myslíte si, že je ještě reálná šance změny kupní smlouvy a DCC tam přidat? Auto se bude vyrábět zřejmě až na podzim.

Malo by to byt este mozne...uzatrvaraju sa prave kvoty na koniec Septembra (Allspace je v tomto napred kedze sa to vyraba v Mexiku) a predajca by bol blby keby to neskusil.

Tak DCC bude, zítra jdu podepsat dodatek KS. :)

Vzdycky to jde dokud neni objednavka uzamcena pro vyrobu. Ja menil postupne vybavu, motor, podvozek, kola, extras....jen barva zustala stejna, dealeri to vylozene milujou :D :D :D
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Příspěvekod Japa » pon 15 črc 13:48

Že takové změny milujou jsem už jednou poznal, již druhý den po podepsání KS jsem měnil motor (výsledná cena vyšší) a jako v pohodě, ale prodejce nezapomněl poznamenat, že na takové změně pracují 3 lidé a schvaluje to šéf, takže teď, po dvou měsících jsem očekával všelico. :)
Panda
S-Max
BRZ
Japa
Autoškolák

Příspěvekod Stepan » pon 15 črc 14:01

honziss píše:Vzdycky to jde dokud neni objednavka uzamcena pro vyrobu. Ja menil postupne vybavu, motor, podvozek, kola, extras....jen barva zustala stejna, dealeri to vylozene milujou :D :D :D

myslíš tu tvojí 116d? :D
2x dvojlitr dýzl, 0,5x dvouapůla v turbu, šalinkarta a pěškobus.
Stepan
Letec

Příspěvekod řidičBOB » pon 15 črc 14:11

Japa: blbost. Přepíší to v systému a jediné kritérium je, že to nesmí být zamčeno pro výrobu, jak psal honziss.
No pain, no gain.
Milwaukee-Eight® 114
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Snowman000 » pon 15 črc 14:58

Japa píše:Že takové změny milujou jsem už jednou poznal, již druhý den po podepsání KS jsem měnil motor (výsledná cena vyšší) a jako v pohodě, ale prodejce nezapomněl poznamenat, že na takové změně pracují 3 lidé a schvaluje to šéf, takže teď, po dvou měsících jsem očekával všelico. :)

Je to otazka jedneho mailu na spravnu osobu na import ;)
Ale tak viem si predstavit ze to v pripade niektorych poziadaviek (individualna farba za 3000€)moze vytvorit stresy u predajcu a jeho sefa aby im to tam nahodou neostalo :ymdaydream:
Mazda MX-5 NBFL 1.8 5MT RWD
Audi A4 Avant 3.2 FSI 6MT Quattro
FOR SALE...BMW M135i 3.dv 6MT RWD
Snowman000
Letec

Příspěvekod Japa » pon 15 črc 16:52

Chtějí 10 % zálohu, tak i kdyby jim to tam zůstalo, ztratní by nebyli.
Panda
S-Max
BRZ
Japa
Autoškolák

Příspěvekod honziss » pon 15 črc 17:41

Stepan píše:
honziss píše:Vzdycky to jde dokud neni objednavka uzamcena pro vyrobu. Ja menil postupne vybavu, motor, podvozek, kola, extras....jen barva zustala stejna, dealeri to vylozene milujou :D :D :D

myslíš tu tvojí 116d? :D

Myslel jsem Touarega, kde delala zmenu v systemu + novou smlouvu asistentka prodeje. Ale jde to vsude, jen v bmw jsem holt narazil na prodejce amatera..
2x V6...685k celkem.
honziss
Letec

Předchozí

Zpět na Výběr auta