Jaké auto do 110 000kč

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Holmat
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02 črc 20:27

Jaké auto do 110 000kč

Příspěvek od Holmat »

Dobrý den,
potřeboval bych poradit jaké auto vybrat do 110k.
Chci pořídit benzín a max 1.6 motor. Cesty jsou tak kolem 20-40km mimo město ob dva dny cca a do Města tak jednou týdně.

Mám vyhlídnuté tyto auta:
Chevrolet Cruze 1.6 i 16V rok 2009-2011 to se mi zamlouvá asi nejvíce.
Chevrolet Aveo 1.2 51 kW rok 2011-2012 z toho mam obavy aby nejelo zase moc pomalu, když je to jen 1.2
Seat Leon 1.4 63 kW rok 2009-2011

Co říkáte na výběr + se rád podívám na další auta a zkušenosti co poradíte.

Děkuji :)
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Jaké auto do 110 000kč

Příspěvek od jirka87 »

Já to vemu letecky, protože tyhle dotazy jsou tu 2x týdně.

Vzhledem k tomu, že to Aveo váží 1100Kg, tak to na daný profil tras asi může stačit. Za mě Chevrolet nebrat. Ani naftu, ani benzín, ani plyn, ani na vodu, na nic..

Rozdílnost daných aut ve výběru napovídá něco o tom, že je to dáno asi konkrétní sympatií k autu, nebo nevím, protože třeba Aveo je hnusné jak prdel. Cruze budiž, tan by ušel, Leon...Je Leon.

Namátkou pár aut té cenové kategorie a +/- velikosti :

Ford Focus II
Octavia II
Fabia II
VW Golf V
Toyota Auris
Volvo S40 II (ale vevnitř je to celkem malé...ale určo ne menší, než Aveo)
Renault Megane III (cenově hodně na limitu a nájezd asi 200Tkm a více)

Jako upřímně nevím komu bych prodával ojetého Cruze. To budu inzerovat 2 měsíce a zavolaj mi 2 lidi, oba to určitě berou, chtějí rezervaci a pak se už neozvou...Jako tohle auto by jste měl podle mě asi jako poslední majitel.

Nevím. Koupil bych auto za 80, něco normálního, co se dobře prodá až budu potřebovat/chtít, udělal tomu běžný servis a tečka. A aby to bylo ideální, tak bych hledal auto s rozvodem řetězem, což je asi jen Auris = o cca průměrně 7000Kč méně proinvestováno po nákupu oproti konkurenci.

Todle má de facto motor a podvozek z II Focuse a už je to trochu auto...https://auto.bazos.cz/inzerat/106091552 ... benzin.php
Holmat
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02 črc 20:27

Re: Jaké auto do 110 000kč

Příspěvek od Holmat »

Děkuji za reakci.
Ano auta jsou vybrána i podle vzhledu.

Jinak proč vůbec nedoporučujete Chevrolet? Špatné zkušenosti nebo hodně poruchové?
To Aveo mi nepřijde až tak hnusné
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké auto do 110 000kč

Příspěvek od 970ka »

Chevrolet ? Protože to není žádný Chevrolet ,ale Daewoo alias Opel a třeba,že už se to tu neprodává. Seženˇpěknýho Focuse a máš klid.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Odpovědět