VW Eos

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.

Re: VW Eos

Příspěvekod 970ka » úte 04 čer 06:35

Taky bych se na Eose vyss.. ,ta audi je úplně někde jinde,už bych pro ni mazal.
Carrera S,ex Alpina B4 Biturbo , BMW X 5 3,0 D winter car, Ford Kuga 1,5 EB 2017 wife car, MB SL 320 žehlička summer car,ex Panamera 4S,ex Carrera 4
970ka
Mistr volantu

Příspěvekod jirka87 » úte 04 čer 11:42

Dal jsem ji sem jako příklad, ale jak nad tím tak přemýšlím, tak je celkem voňavá. Sice asi na přihlášení, ale pffff...To zas není taková trága. Jak tak vidím rozdíl v antikorozní ochraně VW vs Audi, tak bych i řekl, že EOS byť mladší shnije na sračku dříve, než se u té Audi objeví první pupeny.

Oproti Focusu to bude technicky složitější, hlavně skrz podvozek, ale i v náhradě počítám ty ramena 80 000km vydrží na 100% a to u sezónního auta je na dlouho.

A 1.8T je fakt slušný motor. Kdybych neměl potřebu v autě přes léto spát a jak jsem teď o víkendu zjistil, tak mít fakt solidní světlou výšku, tak bych do přesně takového typu A4 šel taky...
jirka87
Pan Řidič

Příspěvekod jirka87 » úte 04 čer 12:52

A ještě jedna s atmosférou...Stačilo by interiérové lišty decentně přelepit/nahradit na nějaký alá drásaný hliník a nevidím na ní nic zlého. Mě se na těch kábrech hodně líbí ten rám předního okna..."S" / S packet měl i zrcátka téhož odstínu. A té černé to jde k pleti =)) Ano toto je dvojsmysl :))

https://auto.bazos.cz/inzerat/105268270 ... Cabrio.php

Jen se zeptám uživatelů kabrioletů - jak řešíte ty kožené sedačky ve 38° v létě při stažené střeše ? To musí být zkouška odvahy..
jirka87
Pan Řidič

Předchozí

Zpět na Výběr auta