Zábavné rodinné auto

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Hanz »

Design u Hondy mě taky nebere, ale párkrát jsem v tom byl vezen a docela slušný, jako pár věci mě tam vadilo, jako třeba přístrojovka a celkově řešený interiér, ale jízdně to bylo hodně dobré snad i nadprůměrné :)
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Stepan »

Lachende Bestien píše:V mém předchozím postu jsem zmiňoval verzi STI - http://www.autoforum.cz/predstaveni/sub ... 296-konmi/
Ve standardní verzi je poměr váha/výkon pro potenciální kupce celkem odpudivý, o automatu nemluvě. A jako alternativa k 1.6 turbo vybrali atmo dvoulitr? Těm džeponcům už asi začíná z přepracovanosti hrabat.
Na požadavek individuálního dovozu s tím, že zákazník (s DIČ, takže cena se drží v rozumných mezích) si přeje přebrat auto na showroomu na platných CZ značkách s provedenou STK a veškerými papíry, bylo řečeno, že nepřipadá v úvahu. Prej kdo chce koně, nechce kombi a pro takový je WRX STI #:-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Lachende Bestien »

Volně přeloženo páni a dámové v Subaru mají "specifický" český pidi-trh těžce u peache a samozřejmě vědí mnohem lépe, co je pro potenciálního zákazníka dobré, než on sám.
Co dodat? Pýcha předchází pád. :|
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Jaggie »

onehda stal vedle me na semaforu prave levorg gt kombajn... musim rict, ze dost povedeny design...na delku tak akorat, docela vypadalo, ze to jede i svizne... a tedka ten dvoulitr nabizi za 3.75M JPY bez DPHcka, a navic se Subaru chlubi tou svoji technologii eyesight, jakoze zadna smrtelna nehoda v ramci SUBARU... jinak spotrebu na strankach uvadeji 7.6l na 100... cemuz neverim ani ho...
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Hanz »

Subaru si ježiš marja nekupuj však je to brak! Musíš brát jedině koncern, který má chování a jízdní vlastnosti na úrovni mrtvoly, to je totiž jediné co ve volantu budeš citít, ale má to straaašně moc koní a jezdí s tím úplně každý, takže to bude ukrutně zábavný, hlavně na dálnici, kde při porušování rychlosti v ČR můžeš štvát pány s mercedesy a bavoráky. Ať nejsem tak kritický, tak spotřebu má koncern lepší a ergonomii taky, hlavně oproti japoncům už máš dipej i na sedáku, takže se můžeš koukat jak se ti paří prdel, když to mastíš 180 na dálnici :D

A já debil si kupoval japonský sporťák, když jsem chtěl zábavu za volnatem, to jsem si měl vzít ochcávku v dýzlu s automatem a hlava by se mě z té zábavy točila ještě za deset let.
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od HondaMan »

Hanz: Nepotřebuješ pofoukat bebí a trochu homeopatik na křivdu? To teď frčí...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Hanz »

To rozhodne! Budeš mě ho taky dlouze hladit? :D
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Stepan »

dospělej chlap. Bože.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Hanz »

až nějakého uvidíš, dej vědět :P
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zábavné rodinné auto

Příspěvek od Zajda »

Subaru na evropský trh naprosto peče a jejich prodeje tomu po zásluze odpovídají.
Řidičské auto se nemůže chovat jako přerostlý skútr.
Běžné uživatele zase chtě nechtě odradí nesmyslná spotřeba.
CVT převodovka se hodí do hybridní Toyoty jako chytré spřažení s elektromotoru a benziňáku, pro takový účel je geniální a majitel se může těšit jak je ohleduplný k přírodě a ještě platí směšné částky u pumpy.
Naposledy upravil(a) Zajda dne sob 01 čer 09:35, celkem upraveno 1 x.
《》
Odpovědět