Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od Stepan »

Rage: ale já vidím, že to co říkáš dává smysl. Na takhle mrňavej nájezd je funglovka nesmysl, v tom máš recht. Abychom se pochopili, směju se ti za to, že je to možná 2 roky, cos přímo tady na fóru chtěl poradit s nákupem Superba za kilo, hlavně, aby se to moc nesralo a na servisu moc nestálo. Teď ti Hanz jenom trošičku škrábl ego a už tady házíš ručičkama, kolik vyděláváš a jakej seš vole übersamec. Ti vlezly prachy na mozek celkem rychle ;))
A ne, je úplně jedno, jestli řekneš 2, 20 nebo 100mio ročně. Komedie je to furt stejná.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od mattonecz »

mimochodem A5 za 500 bude asi ten starej hnusnej model ne? to je ta ochcávka fakt hezčí :_D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Rageweawer
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: úte 24 kvě 08:34

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od Rageweawer »

Stepan: Muzu te ujistit ze mi nevlezly mi prachy do hlavy :) . Ty to vidis ale ty dva ne a snazi se bez podlozenych cisel / argumentu predsvedcovat o nevyhodne koupi ostatni. Pokud si to ten clovek pak precte tak od nakupu mozna i ustopi kdyz mu to napise v rade 3-5 lidi. Ja se toho taky bal z tohoto duvodu a ted vidim ze je to absolutne bez problemu.

Ano moje financni situace byla pred 2 lety jina a hledal jsem auto v jine kategorii na tom ale nevidim nic spatnyho. Je to komedie ale pokud hodis do ringu i presny cisla a nekdo je stale ignoruje a jeste te urazi tak prepinam do retard modu kdy uz je mi cela situace jedno viz muj predchozi prispevek.

Za 500 bude mit 2016 A5 2.0 Sline ve stredni vybave s najezdem okolo 35 000 z Mototechny/CSOB leasingu. Facelift se delal tusim uz od roku 2012 a nejde teda rict ze se jedna o hnusnej model.
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od Hanz »

Chceš fakta a čísla. Takže jako s prominutím ocas ses choval už od prvního příspěvku bez prakticky jakéhokoliv důvod a na základě nějakého tvého propočtů o kterém ses s námi ale nepodelil. Pouze v případě nové a staré audiny. Takže jsi odsoudil bez vysvětlení můj navrh. Každý ma na danou věc svůj osobní názor a žádný není absolutne nejlepší pro člověka, který dotaz zadal, protože neuvedl všechny požadavky a ani svoje preference, krom toho ze by si přál A4 v naftě. S tak malým najezdem bych do nafty nešel a to jsem dva naftaky vlastnil a v rodine další tři byli v průběhu nějakého časového období. Jestli chceš čísla, tak prosím ukaz nám v čem se tvoje volba vyplatí víc než ta moje. Pokud budou čísla lepší u tvé volby nemám nejmenší problém to podpořit, ale jalové recneni a urážky mě určitě nepřesvědčí, spis naopak. Navíc souhlasím se Štěpánem, ze vyrukovat tady kolik vydelavam v kolika letech jako argument je přinejmenším dost trapné.
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Rageweawer
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: úte 24 kvě 08:34

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od Rageweawer »

Nebudu se snazit te presvedcovat ver si cemu chces ale cisla mluvi jasne. Kupuj si novy auta ja si budu kupovat ojete a oba budeme spokojeni. Nikomu nakup noveho auta nebudu vymlouvat protoze chapu podstatu veci ze uz v tom nekdo jezdil a ojetina vzdy nemusi splnovat pozadovanou vybavu. Nicmene nedelej z dieselu a Audi pohromu zbytecne tim strasis potencionalni zajemce o skvele auto.

Mimochodem za posledni 4 mesice co vlastnim tuto "premiovou" znacku abych prece mohl vsude delat ramena jsem uz pochopil proc se rika ze je to kasicka na penize. Ono se to ale nerika protoze je to poruchove auto a musis cpat kazdy tyden neco do servisu nebo protoze to zere i travu kolem cesty pritom to jezdi za 6 litru (3.0 TDI) ale diky zavistivym zmrdum kteri jsou se svym zivotem tak moc nespokojeni ze musi nicit cizi majetek.

Auto jezdilo v Nemecku 2,5 roku a nemelo na sobe pri predavani jediny skrabanec.

Po 3 dnech na parkovisti v Praze mi nekdo vylepsil levy narazník - oprava 5500 Kc + muj cas ktereho nemam zrovna moc + zrizena havarijni vcetne vandalismu atd.. za celkem 30 000 Kc
Dalsi tyden promackla predni RZ taznym nastesti nepraskl plast za ni - muj cas
Umelci kteri se podepisuji na aute to je da se rict denni chleba - neni nad to kdyz prijedes k novemu klientovi s timto a ani o tom nevis - muj cas a prvotni dojem u potencialne obchodne zajimavyho klienta. Bonus poskrabane sklo.
Oderky od cizich aut z parkovani viz odkaz ikdyz maji v cele garazi volnych 300 mist musi si stoupnout 1 mm za moje auto - ze zacatku jsem mel chut ukopavat zrcatka a cekal jsem na chytre majitele i 2 hodiny kdy se ani neukazal. Ted uz si delam jen fotky do sbirky

Za celou dobu co jezdim (7 let) se mi za posledni 4 mesice nestalo tolik incidentu viz nize jako za celych 7 let:
Ignorovani prednosti zprava + Zipovani - prece nebudou poustet Audi.. a jeste s tak mladym ridicem
Volani policajtu ihned kdyz nekde na 5 minut narychlo zastavim atd.. to uz ani nepocitam.

Suma sumarum investice diky zmrdum zatim cca 45 000 Kc a do toho nepocitam cenu casu kterej jsem mohl vynalozit uplne jinak. Naklady na servis a kapaliny v motorove casti - tusim ze jsem kupoval nemrznouci smes za 89 Kc hold ostrikovace bixenonu papaji. No jo provoz Audi je drahej ;)

Nove auto tohoto typu nebo dokonce drazsi? Dekuji ale v CR nikdy.

https://imgur.com/a/ujJVcLI
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od Hanz »

Škoda, že jsi nám žádné čísla co by to podpořili neuvedl. Nicméně mám po tom románu obrovskou radost, že si nemusím kupovat předražené a absolutně nudné reprezentativní Audi.
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od 970ka »

Hanzi,nesser, ještě víš o autech kulový A5 je parádní kárka.Já mu rozumím,každej jsme jinej.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od Hanz »

Kde bereš tu jistotu, že vím kulový? Ano každý jsme jiný a proto A5 v mých očích není dobrá kárka, ale to snad ještě svobodně říct můžu ne? :D
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3206
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od mattonecz »

Vidíš já mám astru za 450 a taky je celá omlacena od ostatních :-D asi závist. Nebo debilita, že
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Koupě ojetého auta ( do 50 000 km ) do 500 000

Příspěvek od leonidas »

Byl jsem týden v Rakousku a samá Audina a Bavorák..s Oplem tam jezdí jen pracovníci a personál..
Odpovědět