Dotazník pro bakalářku

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
knotik1104
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01 pro 11:54

Dotazník pro bakalářku

Příspěvek od knotik1104 »

Dobrý den, jmenuji se Pavla Knotková a píšu bakalářku na téma Vliv rodičů na výběr povolání dítěte. Momentálně sháním respondenty ve věku 18-40 let, pracující, české národnosti, s dosaženým vzděláním: SŠ bez maturity nebo jen ukončená ZŠ. Respektujte prosím daná omezení. Dotazník se zaměřuje na vaše dětství, a člověk je tvor zapomnětlivý. Vysokoškoláků a maturantů mám doopravdy velmi hodně, další nepotřebuji. Děkuji za pochopení. Pokud spadáte do cílové skupiny, moc mi pomůžete, pokud dotazník vyplníte.
https://www.survio.com/survey/d/O5P2K1G1C4A7Z9U5B
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dotazník pro bakalářku

Příspěvek od jirka87 »

Vyplnil jsem skoro celý dotazník, pak jsem pro sichr úplně dočetl zadání a zjistil, že vlivem toho že mám dostudované SŠ s maturitou nespadám do požadovaných respondentů...

Grrrr..Celkem mě to bavilo :))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dotazník pro bakalářku

Příspěvek od Lachende Bestien »

Jak si vlastně tito žadatelé o vyplnění dotazníků vybírají weby, podle nějakých seznamů návštěvnosti, tj. ty s nejvíce klikači?

Ovšem kdyby se to alespoň nějak týkalo automobilové problematiky, tak by bylo umístění zde celkem pochopitelné...

"Tyhlety dotazníky každého jenom otravují. Já bych ty internety zakázala."
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5449
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Dotazník pro bakalářku

Příspěvek od Stepan »

Tady takových lidí moc nebude tbh ;)
ale jestli vám to pomůže, tak fotr má jenom výučák a celej život do mě hučí, ať se nedřu jak von a jdu se radši válet někam do státního :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět