Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Japan power
Autoškolák
Příspěvky: 74
Registrován: stř 01 srp 07:52

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Japan power »

Zajda píše:Předražené německé plechovky...za to není nad kupování Hondy od klubařů, všichni si myslí jaký klenot mají, v inzerátech 25 let staré VTIčka za 120 000 Kč apod. a ještě všichni v diskusi pod inzerátem kolegu utvrdí, že prodává vlastně pod cenou, hned by to brali, akorát zrovna teď se jim to nehodí.
No, drží si ceny pěkně, ale je jich málo. Proto ty ceny. Pro někoho nesmysl, pro někoho nedostatkové zboží, vybočení z řady a taky mládí, studijní léta. Ale upřímně. Co je dneska 120 000 Kč? To člověk vydělá za chvilku, když peníze nevyhazuje oknem za nesmysly. A to dneska stojí ještě nějaké jedničkové, RS ovce. Tak proč by VTI nestálo minimálně stejně nebo víc? Mnohem zajímavější a lepší auto pro zábavu než ten předražený, tuctový "race sport" vergl s vlečkou.

Schválně až někdy odcestuješ do Ameriky nebo třeba do Austrálie, Asie, Afriky. Zkus se místních lidí zeptat, co si myslí o Hondě (VTI). Pak mi dej vědět B-)
Naposledy upravil(a) Japan power dne sob 17 lis 18:35, celkem upraveno 1 x.
Život je příliš krátký na to, abychom jezdili nudnými auty!
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Zajda »

Jo, já jsem potrefený tím že jsem ty klenoty opravdu sháněl. Před lety VTIčko, které jsem vzdal, teď EP3 a posléze originální kola na něj. Zážitek, ti lidi jsou vyšinutí víc než zemědělští TDIčkaři. Děsím se pokud ji kdy budu chtít prodat.
《》
Uživatelský avatar
Japan power
Autoškolák
Příspěvky: 74
Registrován: stř 01 srp 07:52

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Japan power »

Zajda píše:Jo, já jsem potrefený tím že jsem ty klenoty opravdu sháněl. Před lety VTIčko, které jsem vzdal, teď EP3 a posléze originální kola na něj. Zážitek, ti lidi jsou vyšinutí víc než zemědělští TDIčkaři. Děsím se pokud ji kdy budu chtít prodat.
Neznám honda komunitu, ale jestli není problém spíše jinde. Problém mimo fauvé je snad se sháněním všeho ostatního, když jsou u nás lidi, firmy ovce a bojí se vybočit z řady a kromě pár ostatních značek, většinou evropské konkurence, které tu ještě nabízejí kompletní sortiment vozů. To, že je u nás trh takový, jaký je, už jen tak někdo nezmění. Ale v době internetu a komunikací se zahraničím snad není problém si to obstarat ze zahraničí, ne?

Aby mi náhodou někdo nevpálil, že Škoda má nejvýhodnější podmínky a největší zastoupení a že některé automobilky u nás prakticky nic neprodávají. Je to tak, ale za to si můžou lidi sami a mentalita se všeho neznámého bát. B-)
Život je příliš krátký na to, abychom jezdili nudnými auty!
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od mattonecz »

No tak ty tu mluvíš o starejch plečkách. Jaký nový auto teď dělaj japonci nějak extra zajímavý? Moc jich asi nebude, co. Ne každej chce jezdit denně ve starym křápu, kterej má podle tebe určitě kouzlo a duši :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od retron »

oni zajímavá auta dělají pořád, akorát je nevozí do Evropy... a to neplatí jen pro Japonce
Uživatelský avatar
Japan power
Autoškolák
Příspěvky: 74
Registrován: stř 01 srp 07:52

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Japan power »

mattonecz píše:No tak ty tu mluvíš o starejch plečkách. Jaký nový auto teď dělaj japonci nějak extra zajímavý? Moc jich asi nebude, co. Ne každej chce jezdit denně ve starym křápu, kterej má podle tebe určitě kouzlo a duši :D
To je vtip? :D A to jsem chtěl být dneska vtipný já a docela mi to šlo. ;)
Život je příliš krátký na to, abychom jezdili nudnými auty!
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od HondaMan »

Tak mi ukaž japonské auto na dlouhé cesty hlavně po dálnici?
Letos jsem hledal za cca 1 mio a z jp jsem si nevybral nic. Troreticky IS ale tam jsem sel velmi rychle pres rozpocet a pokud si dobre pamatuju tak dynamické LED nemá vůbec.
Honda kočí u CVI, Subaru nemá nic, Avensis nemá motory, M6 byl výběhový model s retro výbavou a průserovými motory a dál?
Individuální dovozy neřeším chci jezdit ne se starat...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od M.Z. »

Nemáš to správné japonské srdíčko.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Stepan »

Mi se Mazda 6 hrozně líbí, ale co jsem pochopil, tak naftu nemají pořádnou ani jednu a 2,5l atmosféra mi nepřijde jako motor do auta střední třídy :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od M.Z. »

Mají super naftu, životnost motoru jako u Wankelu :-B Na Japonské auto je třeba mít koule.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět