Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od řidičBOB »

To je pravda, ale 4WS (měl jsem to v Preludu) byla čistě mechanická záležitost...což dnes není a proto to ani nelze moc srovnávat.
Je fakt, že 1g Legendu byla pecka - jak motoricky, tak interiérem, včetně výbavy. Jezdil jsem s tím vcelku dost a na tu dobu excelentní.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Stepan »

já si myslim, že Subaru má motory uplně v pohodě a rozhodně ne jenom na defensivní jízdu :ymparty:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od řidičBOB »

Jedna vlaštovka jako nedělá...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
ona88go
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24 lis 09:42

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od ona88go »

Zajímá ještě někoho tazatelův dotaz?

Nevím jak se vleze do rozpočtu ale pěkné svezení a jako alternativu A5 bych viděl z Japonců Subaru Levorg. Tady nevím jestli by stačil motor ale má to kameru co sleduje provoz, automat, 4x4, zábavný podvozek.

Vím,že tazatel nechce VW ale takový Arteon má lepší fukce samočinného řízení/brzdového asistentu jako A5 a já mám pořád zafixované, že Audi A4 (ze kterého A5 vychází) je jen předražený Passat :)

Ale aby to byla praktická stylovka tak já bych šel do Mercedes CLS Shooting brake....ten by ojetý do 1M být mohl.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Stepan »

Alternativou k naftovýmu třílitru rozhodně nebude udejchaná 1.6T, která ještě ke všemu žere naprosto neadekvátně svojí dynamice. Navíc tazatel nechtěl kombi.
Arteon je taky jen předražený Passat. Teda, teď už ne, protože si to i ve VW uvědomili :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od foji »

OP si už koupil Audi A5 takže se tu už reaguje na trollposty fandy JDM. Ten nesmysl s passatem by mohl taky zabrat.
last of the V10
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Zajda »

Stepan píše:já si myslim, že Subaru má motory uplně v pohodě a rozhodně ne jenom na defensivní jízdu :ymparty:
2,5 turbo je možná vpohodě výkonově, ale doufám že máte sjednanou prodlouženou záruku :)
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Stepan »

Záruka standardní 5let/200kkm, takže spíš těch 5 let.

Co s tím autem bude dál je otázka, třeba si ho vezmu po doběhnutí všech operáků na daily, dojezdím ho do první smrti motoru (která by při daily využití neměla přijít až tak rychle) a pak se buď prodá jako soubor ND nebo se do něj naopak pořádně nasype od motoru přes podvozek až po případné kuchání vnitřku a bude z něj fajnová ozdoba garáže na občasný blbnutí.

Druhá možnost je, že si to tatík nechá jako výplň garáže už v sériovým stavu a bude s tím jezdit jen tak božihodově na projížďky. A pak je i sériovej motor na věky :) ale tím by mě pěkně nasral :D

Řešit měknutí kastle a podobné vylomeniny (jestli jako není škoda posledního svého druhu ojíždět po D1 na tempomat) je mimo diskusi, tolik volné myšlenkové kapacity nikdo nemá :ympeace:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Alternativou k naftovýmu třílitru rozhodně nebude udejchaná 1.6T, která ještě ke všemu žere naprosto neadekvátně svojí dynamice. Navíc tazatel nechtěl kombi.
Arteon je taky jen předražený Passat. Teda, teď už ne, protože si to i ve VW uvědomili :D
1.6T v levorgu zere uplne neuveritelne, to co s naftou jezdim za 6 a s GS za 7,5, odjel predvadeci levorg asi za 11... :-?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Ojeté auto 1 mil. rozpočet

Příspěvek od Stepan »

Matce, který G165 v manuálu žere 5.5, to při předváděčce kolem města žralo asi 12 x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět