Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Hanz »

Nějak nám to tady umřelo :( Ještě má někdo nějakej nápad na kvalitní boty na řízení?

Možná jsem sýček a možná to i zbytečně bagatelizuji, ale já se vůbec netěším na elektro auta. Jakmile začli do všeho cpát automaty a turba, pomocné asisteny, které mě teda víc vyděsí, než pomůžou, tak se mi zdá, že se auta začínají vzdalovat od toho co se mi líbí a co jsem na autech měl vždy rád. Všechno je elektrické, auta se už skoro nedají ovládat bez toho aby Vám do toho nezačlo něco kecat v nejlepším případě a v nejhorším to začne ječet, brzdit a ukazovat, že jste 100x po smrti, když se trochu víc přiblížíte k jinému autu. Kde jsou ty časy, kdy výsledek dobré jízdy byl dán tím, kdo to auto řídí a ne jestli tam je assisent rozjezdu, sportovní automatickou převodovku a miliardu asistentů pro jízdu v zatáčkách, pruzích a podobně. Celkově většina věcí co se vyrábí dneska mě přijde, že je pro cvičené opice. Čím dál méně záleží na tom co umíš a jak to umíš. Mladí sedí v hospodě nebo u mobilu či počítače a kde jsou ty časy, kdy jsme si jako děti ráno oblékli hadry a lítali celý den venku?

Kde jsou ty časy, kdy jsem si v zimě ráno přivstal a šel na nejbližší parkoviště zkoušet s Feldou jízdu bokem na sněhu a pak cestou za tenkrát ještě přítelkyní jezdil na 15cm uježděného sněhu bokem pomalu každou druhou zatáčku. Teď už je místo zimy jen ošlivá část podzimu.
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od vonkreuz »

Hanz píše:Já mám totiž hnědé kalhoty od fjallravenu a k tomu si nic krom černých nebo hnědých bot nehodí a ty kalhoty mě fakt hodně sedí a nedám na ně dopustit. Ty mokasíny jsou na mě moc extravagantní. Já vím není to se mnou jednoduché i žena mě to dost často říká :D
The North Face - Back To Berkeley redux leather, jako zimní obuv, když často vystupuješ z auta do města. Lehká, pohodlná, citlivá
https://www.hudy.cz/zima-vyprodej-vybav ... -brwn.html

Jak sem dal PP ty "po doběhové Inov8", tak já rád řídil v Salomn RX Break (měl jsem taky pár do zásoby), protože lehké, citlivé, prodyšné. Zkus tedy podívat po Salomon s přídomkem RX.

Jinak já mám rád zase barvičky, takže běžně nosím boty nejlepší sportovní značka LaSportiva, model Bushido (lehké, prodyšné, citlivé), kalhoty čtyřbarevné Direct Alpine, model Cruise, barva "crazy mix". Je ve mně stále kus punku, takže mám rád barvy a nechápu tu šedo-černo-tmavou masu co je vidět v ulicích, obchoďácích...
Sajmik
Řidič začátečník
Příspěvky: 137
Registrován: sob 19 lis 09:03

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Sajmik »

https://piloti.com/ - viděl jsem reklamu na youtube, vlastní zkušenost nemám. Pokud koupíš rád si přečtu recenzi :D
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Hanz »

Tak tohle vypadá hodně nadějné.
https://tuning-individual.cz/eshop/inde ... 13b0f59b6f
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od jarka »

Si jen dej pozor, aby neměli příliš tuhou podrážku - koupil jsem si nástupce těch mých a i když mají podobně tenkou tak z nějakýho tvrdšího matroše a není to ono...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Hanz »

Ono by bylo nejlepší si to vyzkoušet na prodejně, ale obávám se, že při tom maloobrátkovém zboží to asi dost dobře nepůjde, takže jedině objednat a při nejhorším vrátit :)
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Hanz »

Tak koukám, že to smykuje na sněhu i se zapnutou stabilizací, zajímavé :D
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Stepan »

M.Z. píše: A pokud auto nezvládá sportovní režim, pak platí, to co jsem napsal, auto na srazy.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od jarka »

Kámoš mi teď nedávno poslal :D :
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Hanz
Řidič začátečník
Příspěvky: 194
Registrován: úte 14 srp 18:46

Re: Původně to měla být MX5 ND, nakonec to je GT86

Příspěvek od Hanz »

sorry, nechápu ten obrázek :(
Toyota GT 86 II, Mazda 6 kombi 165 PS 2017
Odpovědět