Dalnicni auto do 300k

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
kuzma
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17 črc 18:38

Re: Dalnicni auto do 300k

Příspěvek od kuzma »

Ahoj,
a seš si jistej , že v autorizáku ti nemůžou i blbou výměnu oleje posrat?
Radím ti at si zadáš svoje kritéria do vyhledávače , třeba www.autoscout24.cz a tam uvidíš realitu co se nabízí civilizovaných zemích .
Koktávky jsou jako ojetiny předražené i u sousedů .
A co třeba velkoobjemová benzínová atmosféra a LPG? Jako bonus nekrmíš Babišstán spotřební daní.
pheno
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: pon 11 zář 19:35

Re: Dalnicni auto do 300k

Příspěvek od pheno »

A co takhle Seat Leon ST? Není jich sice tolik v bazarech jako octavii, ale neco se najde. Velikosti mi to prijde v té dlouhé variantě i na dálnici ok a při 1.4 92kw by to mohlo jet svižně... Seat jsem bral jako o něco levnější variantu škody, což by tady mohlo být ku prospěchu...
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Dalnicni auto do 300k

Příspěvek od Honza42 »

Na dálniční provoz je nesmysl se vyhýbat naftě. Nová Astra na 300k začíná a je to slušně jezdící auto s minimální spotřebou.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/opel ... oFrom=list
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: Dalnicni auto do 300k

Příspěvek od lupo222 »

Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
pheno
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: pon 11 zář 19:35

Re: Dalnicni auto do 300k

Příspěvek od pheno »

Diky, Astra je porad jeden z favoritu, ta dlouha Astra mi prijde uz ale dost velka pro moje jezdeni v 1... Z dlouhych se mi zda ok tak max ten Leon ST.

Dieselu se vylozene nevyhybam ale radsi bych benzin. Z ruznych duvodu, mimojine i dost jizdy po meste, nezkusenost se servisem starsich dieselu (vzdy mi prisly jako potencialne vic problemove, kdyz nevim jak s tim kdo jezdil), i jizdy po evrope (Viden, DE mesta apod). Dalnice sice zatim vede, ale neni to pravidelne a u dieselu se 120t bych si nebyl jisty.
Odpovědět