Vyšší podvozek pro začátečníka

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Vyšší podvozek pro začátečníka

Příspěvek od lampa »

Pokud na to mas, tak si klidne kup rovnou tu ix35. Zase takovy faro, aby byla skoda to trochu odrit to není, navíc koupit auto, otukat ho a potom prodat, mi prijde jako hloupost. Jako zacatecnik asi budes jezdit stejne opatrne, takze není potřeba předpokládat, ze to hned nekde zrusis. To uz mi prijde pravdepodobnejsi, ze si zvyknes na to otukavaci auto, dostanes pocit, ze uz to mas v ruce, koupis si vysneny Hyundai a odres ho, jak na nej nebudes zvykla...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Vyšší podvozek pro začátečníka

Příspěvek od Zajda »

Souhlasím, rovnou bych hledal auto které ti má zůstat. Když už ho škrábneš nebo ti ho někdo obouchá na parkovišti, tak máš možnost se s tím smířit. Při prodeji by šla cena dolů, o to by se postupný nákup prodražil :) Navíc do servisu staršího auta vždy dáš peníze na údržbu, které už nikdo při následném prodeji neocení. Je pak škoda ho prodávat když jsou všechny mouchy vychytané, koupit další ojetinu a absolvovat to znovu.
IX35 je sice větší auto, ale bude ještě vyšší než SX4 a určitě než IX20. Čím výš sedíš, tím lepší máš přehed o rozměrech karoserie (aspoň já to tak mám).

Jinak koncept oťukávacího auta do města je mi blízký, ne že bych chtěl do někoho bourat, ale když je auto v kosmetickém stavu kdy ani nepoznáš, že jsi schytala další ránu dveřma z prakoviště nebo se na něj vyvalil ožrala na kole (true story), dává to člověku neuvěřitelný klid a svobodu :-)
《》
Odpovědět