Golf GT VII, O3RS benzin

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
peteeONE
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 23 lis 10:24

Golf GT VII, O3RS benzin

Příspěvek od peteeONE »

Dobry den , pred Vanocemi jsem sem psal , ze po Novem roce budu shanet auto . Auto melo byt kolem 350 tis. kc. Premyslel jsem o bmw 3 , passat cc , audi a4 .Pred cca 14 dny jsem nasel na skoda plus O3RS r.v 2014 ( 100 tis. najeto v peknem stavu ) cenna byla 410 tis. kc. Bylo to trosku vic nez jsem chtel dat ale po konzultaci doma vyslo ze muzeme jit az na 450 tis. kc za novejsi auto . Bohuzl nam to dva dny trvalo a kdyz jsem na auto znovu zavolal akorat mi oznamili , ze pred pul hodinou odjelo . Bohuzel jinou v teto cennove kategorii nemuzu najit , cokoliv v benzinu tady u nas v cr vychazi na min 500 tis , mobile.de je natom podobne . Ted o co mo jde , myslite si ze je realne sehnat za tyto penize nejaky slusny kus ? Teoreticky mi je jedno jestli to bude o3RS ( 2013-2014 )nebo Golf gti VII (2013-2014), jen tech GTicek je tady snad jeste mene nez tech octavek . Popripade jestli to realne neni co by jste mi doporucovali ? ( Na Golfa VI jsem koukal , ale uz je to zase trosku starsi nez by jsme radi .Dekuji za kazdy tip a odpoved
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Golf GT VII, O3RS benzin

Příspěvek od Stepan »

Tak pokud se doma zvyšuje budget na základě roku výroby, potom->
http://www.dasweltauto.cz/Car/1264113/golf-2-0-tsi-gti

A není o čem.

Jenom poznámka: Předpokládám, že rodiče budou umět odpočítávat DPH, když mají půl míče na auto pro potomka. Takže když seženeš odpočtovku, seš někde kolem 550. Navíc to jde do nákladů, máš další ušetřené peníze (protože z těch utracených peněz nemusíš zaplatit daň, takže sice dáváš 450, ale pokud bys je nedal, tak zaplatíš cca 85k na dani z příjmu , takže vlastně v průběhu odpisů šetříš). No a když si to takhle sečteš, dostáváš se na ceny nových GTIček v základu po nějaké rozumné slevě.

To se musí umět podat \m/

Edit: sorry, jsem tě špatně odhadl, vyložil jsem si špatně frázi "doma jsem to probral". Nepředpokládám, že 25yo týpkovi kupujou auto rodiče. Takže celej můj post je bezpředmětnej :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
peteeONE
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 23 lis 10:24

Re: Golf GT VII, O3RS benzin

Příspěvek od peteeONE »

Stepan píše:Tak pokud se doma zvyšuje budget na základě roku výroby, potom->
http://www.dasweltauto.cz/Car/1264113/golf-2-0-tsi-gti

A není o čem.

Jenom poznámka: Předpokládám, že rodiče budou umět odpočítávat DPH, když mají půl míče na auto pro potomka. Takže když seženeš odpočtovku, seš někde kolem 550. Navíc to jde do nákladů, máš další ušetřené peníze (protože z těch utracených peněz nemusíš zaplatit daň, takže sice dáváš 450, ale pokud bys je nedal, tak zaplatíš cca 85k na dani z příjmu , takže vlastně v průběhu odpisů šetříš). No a když si to takhle sečteš, dostáváš se na ceny nových GTIček v základu po nějaké rozumné slevě.

To se musí umět podat \m/

Kez by to bylo takhle . Bohuzel neni , ac to mozna tak vypada penize na auto nejsou darem od rodicu , tudiz vic nez tech 450tis v rozpoctu nenajdu . Kazdopadne diky za nazor
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5454
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Golf GT VII, O3RS benzin

Příspěvek od Stepan »

Jo, už jsem si přečetl to předchozí vlákno a opravil se. Moje chyba.

E: V tom případě bych slevil z roku výroby a podíval se po nějaké 330i E90/E92 s N52 motorem. Ve finančním limitu jsi s brutálním přehledem a bude to dělat daleko větší radost než GTI :x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět