Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Stepan »

na feldě jsem vejfuk ulomil při couvání po polňačce. můj soundtrack mi záviděl i soused s Camarem \m/
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od lampa »

Neni problem v Lanceru jako takovem. Ten je vzhledem k tvym pozadavkum docela rozumny. Prpblem je v tomto kobkretnim kousku, ktery z toho, co jsme ti tady na patnacti stranach radili splnuje alorat to, ze neni diesel. Jinak ma LPG, ackoli nic neusetris, jenom riskujes poruchu, tuning a z nej plynouci nevyhody...
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Zajda »

Já ten popis v inzerátu pochopil že LPG odpravilo první motor a někdy během provozu druhého bylo odinstalováno :-)

Stepan: Živě si to dokážu představit, nám ho na Fávu po menším incidentu rozšvihala guma hned za svodama...pak odjela do lesa...no, holt poslední den platnosti STK a života toho auta se musel oslavit :D
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Stepan »

Zajda:jj, s tím LPG máš pravdu. Už to je zvláštní. Proč by si ho tam někdo nechal, když mu popravilo motor a pak ho dal pryč až za delší čas na druhém. Skoro bych si tipl, že skončila záruka, někde se ukázalo, že motor už je zase načatej, tak se to fofrem vyhodilo a doufá se v nejlepší :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od oxik »

Ale ten focus se jeví jako dobrá varianta :)

Jinak výfuk se mi doslova urval ze dvou držáků poté, co jsem asi ve 110 vzal díru na mostě z kostek. To byla taková rána, že jsem si myslel, že mi tlumiče prolitly karoserii
Blejzr
Autoškolák
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 12 kvě 03:22

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Blejzr »

lampa píše:Neni problem v Lanceru jako takovem. Ten je vzhledem k tvym pozadavkum docela rozumny. Prpblem je v tomto kobkretnim kousku, ktery z toho, co jsme ti tady na patnacti stranach radili splnuje alorat to, ze neni diesel. Jinak ma LPG, ackoli nic neusetris, jenom riskujes poruchu, tuning a z nej plynouci nevyhody...
Auto melo nainstalovano LPG, po 35k kilometrech bylo odstraneno a motor byl zarucne nahrazen, takze to ma defacto novy motor od te doby a za tu dobu s nim nebyl sebemensi problem, auto nebylo nikdy bourano, izerce je jeho prvnim majitelem, jedna se o fyzickou osobu, zadny prekupnik nebo bazar.. bylo s nim dobre zachazeno, pravidelne servisovano, momentalne jen blbne baterka, ktera je KO, jelikoz auto nekolik mesicu stoji.. jako z tohoto vseho to vypada dobre, samozrejme, ze na miste to muze po kontrole dopadnout vseljak..

Jinak ten vejfuk ted u Peugeotu mi pry uhnil :D Nechal jsem ho zeskvarit z ruznejch dilu za litr.. takze tam je dojezd uz minimalni.. oprava - novy dil vcetne karburatoru - by vysla uz vic jak je cena vubec celeho auta..
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Honza42 »

Určitě. On ten karburátor ve výfuku je docela novinka, tak to zkrátka něco stojí.
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od lampa »

Tak aby te u toho lancera necekalo neco podobnyho. Fakt by me zajimalo, proc nahradil originalni vyfuk a jeslti je to jenom koncovka, nebo cely dil zvysujici hlucnost, pripadne emise.
Blejzr
Autoškolák
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 12 kvě 03:22

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od Blejzr »

Na vyfuk se zeptam, treba je to nejaka pozustalost po LPG, uvidime
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Auto pro rodinu s nizkou spotrebou - sedan

Příspěvek od lampa »

:D To urcite ne. Maximalne je to pozustalost po nevybourenych pubertalnich letech majitele, stejne jako nalepky a kola.
Odpovědět