Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Rtep2007
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23 zář 16:18

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od Rtep2007 »

Zdravím Vás a rovnou děkuji za tak rychlé ospovědi.

Začal bych s tím jaká verze mi sedí více. Během tohoto týdne si na jeden den vypůjčím benzínovou verzi a příští týden na to si budu pujčovat diesel. Benzín jsem měl zatím jen na pár minut, ale jelo se s ním velmi pohodlně (do teď jsem vlastnil pouze dieselové motory s občasným vypujčením benzinových aut), ale nemůžu říct že by to jezdilo jako klasický atmosférický benál, který jsem zvyklej držet kolem 3000ot/min aby pěkně držel a jel. Tento motor mě přišel že má nyní velmi podobně vlastnosti jako můj dvoulitr diesel z roku 2007 takže jsem z toho z počátku byl takový rozpačitý, ale po třech zatáčkách jsem si zvyknul.

Co se mých jízdních schopností týče, ty nejsou příliš ohromujicí. Jezdím takovým pracovním tempem na 90kách 100kou a na dálnicích kolem těch 140 až 150. Na předjíždění moc nejsem, ale zase jsem se se svým DPF naučil, že je potřeba semtam jít do vyšších otáček aby projela regenarace a také prostě prověřit že mi z toho auta něco neodlítne.

Nájezd mám kolem 15-20 tisíc ročně.

Pokud bych Vám mohl ještě nějak pomoci a Vy mně, budu za to velmi rád.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3210
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od mattonecz »

Co se týče problémů s 1.4T, mám velké zkušenosti.
1.5 by měla být vylepšená verze.

Doporučuji důkladně projet, akcelerovat na všechny stupně z cca 2tis na plný plyn a zkoumat jestli to necuká.
Moje 1.4T po výměně pístů a s novým typem oleje je už docela ok, ale trochu cuká, hlavně za studena.
Čekám jestli Opel něco vymyslí a zvažuju chip, kterej by to snad vyhladil.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od lampa »

řidičBOB píše:lampa: pouč mne prosím...diesely v naší firmě mají nájezdy přes 200 i 300t km. Nikdy jsem neřešil zakarbonované vstřiky. Dokonce, krom jednoho auta, jsem je za 15 let neměnil na žádném autě, protože nebylo potřeba.
O čem to tedy mluvíš?
U dieselu to spis ohrozuje turbo a hlavne DPF.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od řidičBOB »

jakože vypínání S/S ohrožuje negativně turbo a DPF?? To začíná být více zajímavé než ty vstřiky u benzínů :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od řidičBOB »

Rtep: pokud bych měl střílet od boku, volil bych benzín. Důvodem by byla větší akustická pohoda benzínové jednapětky než čtyřválecového dvoulitru v naftě. To by asi převálcovalo všechny další negativa benzínu, pokud bych na nějaké přišel.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od lampa »

Ano, jelikoz na volnobeh motor produkuje docela dost pevnych castic. A jelikoz volnobeh je nejcastejsi v mestskem provozu, kde neni moc prilezitosti se jich zbavit, zadelava se na problem. V tomto rezimu se ti snaze zakarbonuje samozrejme take turbo, u ktereho navic muze hrozit vetsi pravdepodobnost pruniku oleje.
Rtep2007
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23 zář 16:18

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od Rtep2007 »

Tak jako původně jsem chtěl benzín abych se zabvil EGRu a DPFka a nyní zjištuji, že kvůli emisním normám je EGR už i zde, a mám štěstí že tam není i DPF. Co se týče akustického komfortu, benzín je naprosto tichá záležitost, ale to není pro mě důležitá věc, spíše vhodnost motoru do tohoto auta pro moje využití.

Jinak zapomněl jsem připsat, že cenový rozdíl motorů je kolem 60-70 tisíc.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od ctrl_j »

To uz mas nejakou realnou nabidku? Jinak v ceniku teda vidim ten rozdil 90-100 tis.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Rtep2007
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23 zář 16:18

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od Rtep2007 »

Ano už mám reálnou nabídku
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5445
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nová Insignia (benzín nebo diesel)

Příspěvek od M.Z. »

lampa píše:Ano, jelikoz na volnobeh motor produkuje docela dost pevnych castic. A jelikoz volnobeh je nejcastejsi v mestskem provozu, kde neni moc prilezitosti se jich zbavit, zadelava se na problem. V tomto rezimu se ti snaze zakarbonuje samozrejme take turbo, u ktereho navic muze hrozit vetsi pravdepodobnost pruniku oleje.

Odkud takové informace čerpáš? Zakarbonování je snad konstrukční problém a ne vina vypnutého S/S, ten má mnohem větší (negativní) vliv na životnost motoru, než tebou udávaná varianta.
A zas tak dlouho ty auta na volnoběh nehrkají, u žádného auta jsem s tím neměl problém.
Naposledy upravil(a) M.Z. dne ned 24 zář 18:03, celkem upraveno 1 x.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět