Výběr auta do 35 000

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
GSkondro
Autoškolák
Příspěvky: 38
Registrován: pon 16 kvě 20:40

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od GSkondro »

:ymhug: Za 35 litrů jedině Feldu. Je to jediné auto ,které jde opravit na cestě kladivem,kusem drátu a kombináčkama. L-)1.6 L+K v kůži. Motor byl tuším s Golfa . Já osobně bych se bál jet s autem za 35 tisíc nějak rychle :-ss
danw2
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: úte 14 čer 11:28

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od danw2 »

Vavris píše:Takže být tebou se rozhodnu, jestli chcu něco na ostřejší ježdění nebo něco "co ti padne od oka".
Právě proto jsem se ptal co říkáte na tu Alfu. Nissan Sunny a Primera se mi vůbec nelíbí nebo jsem aspon nenarazil na pěkný kousek.
danw2
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: úte 14 čer 11:28

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od danw2 »

Ještě je tu ale taky motor Boxer :), co ten?
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od KoPP »

a to už bych fakt radši koupil olítanou e36 v kompaktu... to by ani nemuselo být drahé...

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... -3/8807011 - to sice není compact, ale ten by mohl být ještě o nějakou kačuli levnější... tento kus se mi jen po 3 sekundách hledání líbil.

- fíha kdyby to vypadalo, že to 30k najede, tak máš na tři roky vystaráno a ještě docela šmrncovní kupé. tak nějak mám i v e36 větší důvěru než v AR z roku raz dva - twin sparky znám z dohledu dva a díky bohu, že jen z dohledu.
Slow and serious
danw2
Adept autoškoly
Příspěvky: 15
Registrován: úte 14 čer 11:28

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od danw2 »

Pěkné je, ale už je taky dražší. Ne že bych neměl, ale to by mi už nezbývalo na ty prvotní opravy.
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od KoPP »

na 32-35 ho zlomíš a pokud máš na prvotní opravy 4k, tak si kup kolo...

rozvody s pumpou, olej, chladivo, brzdovka... (to příjde jistě)
něco z toho bude taky: Spojka, brzdy, tlumiče, pružiny, altík, motorek stěračů, tam blbnoucí elektrika, gumy, něco na soustavě přenášející výkon (homokineťáky, kardan), baterka.

tady u takovýchto starých "popelnic" (sám dvě provozuji) je potřeba počítat a hlavně vědět, že to může přijít.
jenom blbý gumy budeš mět za 8k a že by to před tebou měl panáček, co všechno udržoval je u těchto aut dost nepravděpodobné (bo kdyby na to měl, tak by jezdil něčim novějším), ale třeba budeš mít kliku a koupíš auto po někom jak já, ale to stále nezaručuje nic, protože mně spojka neprokluzuje, tobě začne po 3tkm. To samé třeba startér a budeš tam, kde nechceš být, bez peněz, přemýšlet, že nemůžeš jezdit a obvolávajíc vrakáče.

resume koupl bych compacta e36 316i a modlil se, že to nepříjde a hlavně to šel koupit s někým, kdo to auto zná.


http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... -3/8879279 -- =)) =)) tady to máš aj s kobrou 11 :D
- hehe to je fakt masakr tuzing, druhá věc je, že ten člověk byl úplný nuzák bez vkusu, ale možná měl nějakou kačuli a na auto úplně nesral... úvaha/nekoupil bych to ani omylem :)
Slow and serious
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od d1.8t »

Tak trochu to odtunit a mohla by to být zajímavá alternativa k Sunny gti. V popisu to neni, ale je to 318ti s 16v hlavou a 140k.

Obrázek
RWD
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od charger »

HondaMan píše:charger: ty Nissany jsou sice zajímavá volba, ale pokud započítáš přihlášení + EKO poplatek, prvotní servis a případně nějakou opravu, tak Ti na auto zbyde 20 a to vážně žádná sláva nebude.

A přestože věřím v trvanlivost JP aut z 90's, tak se stále bavíme o 15 let starých strojích kterým celý život dával někdo pěkně za uši a posledních pár let se o ně pravděpodobně nikdo moc nestaral, protože se dostala do rukou lidem jako je danw2 (mám na auto pár korun; chci si pořádně zajezdit; tohle ještě vydrží, to měnit nebudu...)
Pár těch Nissanů jsem už viděl a nezřídka to prodávají důchodci či lidé co to v životě nevytočili nad 4 tisíce otáček. Příklad - kamarádův Sunny GTI, najeto 122 tisíc po důchodci, cena 19 tisíc kč. Můj bývalý Sunny GTI, najeto 260 tis. (ale většinu po dálnici), cena 15 tisíc. Koupil jsem zadní tlumiče a vesele jezdil rok. Dnes už půl roku slouží dalšímu majiteli, který s tím nehorázně prasí.... Nedávno kamarád koupil Primeru SRI P11 za 15 tisíc, má v sérii podvozek Bilstein a 130 koní z dvoulitru. Nutné investice byly jen brzdy a má orezlinku pod zadním světlem, jinak nic.

Takže stačí hledat a vše se dá najít za super ceny a rozpočet 35 tisíc není žádný problém...
Ain´t nobody got time for that
Specimen24
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: stř 16 úno 17:07
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od Specimen24 »

A co taketo nieco? http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... rd/8909649

Sam taku mam, ma 238 tisic km a je to fakt drzak :) Je sice pravda ze za posledne dva roky som na nej moc nenajazdil, ale zazil som s nou fakt dost zazitkov a to auto ma dusu ;) co sa o mojom sucasnom aute povedat neda :-s
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Výběr auta do 35 000

Příspěvek od Deli »

Něco takového jsem měl na mysli :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Odpovědět