Porsche 911

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Porsche 911

Příspěvek od Pavelpu27 »

No já se nestačím divit, co se tady objevilo za rozumy. Jeden píše, že Turbo je vhodný i do sněhu, protože má 4x4 =)) , druhej zas, že z toho je prd vidět, podle třetího (a vlastně i čtvrtýho a pátého) je Turbo pohodový auto, který zvládne úplná lama. No, aspoň je poznat, kdo v tom autě už aspoň někdy seděl a kdo ho viděl jen na obrázku

Takže postupně:
- Jak už jsem psal dřív, tak 4x4 u porsche dává na předek 5-15% výkonu, takže to fakt na sněhu moc nepomůže. Spolu s pětisty koníkama v Turbu pod zadkem to musí být na sněhu veliká sranda. Kdyby měl taťka talent a hodně velký štěstí, tipoval bych ho na příkop až ve druhý zatáčce. Mokro není problém ani se zadokolkou.
- Zrovna 911 má výhled mnohem lepší, než většina hatchbacků. Okna jsou poměrně veliká a díky úzkým zadním sloupkům je výhled excelentní. To, že se do toho hůř nastupuje a vystupuje, je ale pravda. Na druhou stranu, na rozdíl od ostatních sporťáků ,se v tom fakt pohodlně sedí.
- Jo, je to pořád jen auto, nová Turba už zdaleka nejsou nijak záludná a na suchu je jejich řízení celkem fajn. ALE je potřeba si uvědomit, že i mamina se v tom občas zamyslí a za chvilku poletí dvě kila. A pokud na takové rychlosti není zvyklá, může s tím mít problém. Ale třeba chce synek rychle dědit. Podle toho, co píše, bude i co dědit, takže Turbo S je úplně ta nejlepší volba pro rodiče. B-)
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Porsche 911

Příspěvek od _sulcik_ »

To vrooom:
Ty vlogy nejsou pro každýho to ne no :D
Na kameře nijak často na okruhu nejezdí, ale v pár videích jo. Já netvrdím, že to je nějakej extra pilot, ale řídit umí ;)
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 911

Příspěvek od 970ka »

Tak já bych začal vybírat barvu,co říkáte ?
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2549
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche 911

Příspěvek od Vrooom »

Nebo interier? Musim rict ze jejich volant stylu 918 spyder je ten nejhezci co jsem kdy v aute videl.
Obrázek
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 911

Příspěvek od 970ka »

Mě se líbí třeba toto i když vím,že nejpraktičtější je černá.
Obrázek 15.11.16 v 21.42.jpeg
Obrázek 15.11.16 v 21.42.jpeg (61.42 KiB) Zobrazeno 4224 x
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Porsche 911

Příspěvek od _sulcik_ »

Praktičnost vem čert, měl sem i bílou kůži a pokud dovnitř lezeš čistej a o tu kůži se občas staráš aby nepopraskala tak i bílá kůže je pořád pěkná. Horší to je s bílou alcantarou... :D
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 911

Příspěvek od 970ka »

No já měl v posledním Porschi světle luxorbéžovou,bylo to pěkné ,ale musel jsem to často ošetřovat a když jsem to objednával,tak jsem to stejně třikrát změnil.Na ostatních 911 jsem měl modrý ,nebo černý vnitřek,na tom není nic vidět,ale působí to zase docela obyčejně,to je fakt,bílou kůžičku bych ,ale asi nedal.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
Michal12
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: pon 14 lis 21:28

Re: Porsche 911

Příspěvek od Michal12 »

Ehm:
https://www.youtube.com/watch?v=_0HwocLdTIE
Pavelpu27 píše:No já se nestačím divit, co se tady objevilo za rozumy. Jeden píše, že Turbo je vhodný i do sněhu, protože má 4x4 =)) , druhej zas, že z toho je prd vidět, podle třetího (a vlastně i čtvrtýho a pátého) je Turbo pohodový auto, který zvládne úplná lama. No, aspoň je poznat, kdo v tom autě už aspoň někdy seděl a kdo ho viděl jen na obrázku

Takže postupně:
- Jak už jsem psal dřív, tak 4x4 u porsche dává na předek 5-15% výkonu, takže to fakt na sněhu moc nepomůže. Spolu s pětisty koníkama v Turbu pod zadkem to musí být na sněhu veliká sranda. Kdyby měl taťka talent a hodně velký štěstí, tipoval bych ho na příkop až ve druhý zatáčce. Mokro není problém ani se zadokolkou.
- Zrovna 911 má výhled mnohem lepší, než většina hatchbacků. Okna jsou poměrně veliká a díky úzkým zadním sloupkům je výhled excelentní. To, že se do toho hůř nastupuje a vystupuje, je ale pravda. Na druhou stranu, na rozdíl od ostatních sporťáků ,se v tom fakt pohodlně sedí.
- Jo, je to pořád jen auto, nová Turba už zdaleka nejsou nijak záludná a na suchu je jejich řízení celkem fajn. ALE je potřeba si uvědomit, že i mamina se v tom občas zamyslí a za chvilku poletí dvě kila. A pokud na takové rychlosti není zvyklá, může s tím mít problém. Ale třeba chce synek rychle dědit. Podle toho, co píše, bude i co dědit, takže Turbo S je úplně ta nejlepší volba pro rodiče. B-)
Pavelpu27
Řidič začátečník
Příspěvky: 113
Registrován: pon 14 lis 19:49

Re: Porsche 911

Příspěvek od Pavelpu27 »

Koukám na to a to video fakt vypadá dobře. Ale zkus to někdy na vlastní kůži. Neříkám, že se s tím v zimě jezdit nedá, ale člověk se u toho musí hodně soustředit a myslím, že pokud do Turba sedne v zimě člověk bez větších zkušeností, koleduje si o průšvih. Taky jsem minulou zimu občas 911 (zadokolku) provětral a bavilo mě to, ale člověk prostě musí být ve střehu. To je vše.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2549
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche 911

Příspěvek od Vrooom »

Jo, cerveno cernej je taky muj favorit.
Obrázek
Odpovědět