Porsche 911

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Porsche 911

Příspěvek od Stepan »

Samozřejmě, je to akademická debata. Ale pořád je to jenom auto a to že nestojí 400k jako Fabie, ale 10x tolik, na věci nic nemění. Mít možnost koupit si káru za 4 mega z nikoho nadčlověka nedělá. ;) A mimochodem, všechna auta od značky Porsche jsou "zbytečná". Kdyby se totiž kupovala auta jenom rozumem, prodává se jenom Oktavie, max Passat. Fkombíku a s tédéíčkem.

Pokud mám omezený rozpočet (ikdyž 4M, pořád je to omezený rozpočet) a vím, že vzhledem k nájezdu se auta budu zbavovat ne kvůli najetým km, ale kvůli morálnímu stáří, připadá mi zajímavější mít našlapanou ojetinu než, sice nové, auto, ale horší motor/výbavu/ w/e. A pokud si mám jako víkendovou hračku vybrat mezi novou GTS a a lehce jetým Turbo, mám v tom hodně rychle jasno.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Porsche 911

Příspěvek od 911T »

Je to picovina ako traky, co si budeme hovorit. Jedno kolko ma kto na ucte. Mama bude v takom aute len trpiet. Ked uz ma niekto potrebu sa ukazovat bez toho aby vedel jazdit, je tu hafo vhodnejsich aut. Moj nazor.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Porsche 911

Příspěvek od _sulcik_ »

Stačí si stanovit priority, jestli mu fakt záleží na tom že to bude o na stovce o sekundy dýl nebo dřív, nebo na tom, jestli si může nechat to auto "ušít na míru", vybrat si každej detail na autě.... to už je na uvážení každého soudruha.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16306
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Porsche 911

Příspěvek od pavproch »

babským argumentům proč jo a proč ne my chlopi nemůžeme rozumět... :D

imho (vlastní zkušenost) nebudou problémem jízdní vlastnosti ale to "že se do toho leze jak do ponorky" a že z toho není pořádně vidět ven ....

já kdybych měl 4míče na porše, tak du do toho polozávodního kajmana s atmo a manuálem (GT4?!?) a zbytek proliju nádrží
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 911

Příspěvek od 970ka »

Pavelpu27 píše:Ať koupí tohle a až to budou za rok prodávat, tak mi dej vědět. Po odpočtu "školného" to bude zajímavý auto.
Jo,tak s tím souhlasím a už stojím ve frontě :)
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Porsche 911

Příspěvek od Stepan »

pavproch píše: já kdybych měl 4míče na porše, tak du do toho polozávodního kajmana s atmo a manuálem (GT4?!?) a zbytek proliju nádrží
Za cenu nové M3 je to velice zajímavý wagen. A za 4M by se k němu ještě dal vzít Cayenne pro manželku :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Porsche 911

Příspěvek od 970ka »

Za 4m bych měl zánovní 911 a Boxtera pro paní a blbnutí na léto.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche 911

Příspěvek od Vrooom »

Za 4 mega se da poridit 458 italia ktera ma 7 let zaruky, takze takovy rocnik 2012-13 v ni jeste par let bude a MI kua jinde. :-D Kdyz se kouknu tak turbo z tech vsech aut pada cenou nejrychleji ...

btw tady v tom videu jde pekne videt jak je turbo auto i pro totalni lamy.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Porsche 911

Příspěvek od _sulcik_ »

Ten kanál celkem sleduju a nevim jestli bych Salmondrina nazval zrovna lamou, když uřídí auta jako Carrera GT, ACR, apod. ;)
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Porsche 911

Příspěvek od Vrooom »

Nevidel jsem video kde by neco odridil, jeho jezdeni spociva v presunovani se mezi restaurackama rychlosti 30 mph, v takove rychlosti je uridi kazdy ...
Mel jsem rad jeho videa, mel zajimave inside informace, ale od te doby co zacal delat vlogy s kravinama a delat ty priserny "recenze" aut, me to fakt nebavi.
Odpovědět