GTD + STI

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od M.Z. »

GTI je dobrá volba, jinak mě ještě napadla Astra OPC, kolega ji dostal v květnu (objednával už loni v prosinci) a cena vybavené byla okolo 620tkč s daní. Ale ani nevím jestli ještě půjde objednat, když už je nový model a ten v OPC zatím nedělají.
Příjemná kára na denní ježdění, jen to GTI bude mít lepší spotřebu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od řidičBOB »

Ano, Performance má... Je to 100x lepší než Polo GTI
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

V Opelu říkali, že staré OPC už nejde. A kupovat 1.6 turbo benzín o stejném výkonu jako měl předchozí 2.0 turbo benzín? Hahaha, ne, už z principu :ymparty:
Projel jsem Golf GTD s DSG, otřesný zážitek [-( Takže aspoň v převodovce už mám 100% jasno.
Na konfiguraci Leonu Cupra nabídnuta sleva 130k, musím se v tom v nejbližší době svézt. A pak už jenom hledat menší byt a naučit se žít z energie vesmíru, na jídlo nebudou peníze :-bd
E: A ještě GTIčko. Třeba by mi těch 60k nechybělo
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:V Opelu říkali, že staré OPC už nejde. A kupovat 1.6 turbo benzín o stejném výkonu jako měl předchozí 2.0 turbo benzín? Hahaha, ne, už z principu :ymparty:
Projel jsem Golf GTD s DSG, otřesný zážitek [-( Takže aspoň v převodovce už mám 100% jasno.
Na konfiguraci Leonu Cupra nabídnuta sleva 130k, musím se v tom v nejbližší době svézt. A pak už jenom hledat menší byt a naučit se žít z energie vesmíru, na jídlo nebudou peníze :-bd
E: A ještě GTIčko. Třeba by mi těch 60k nechybělo
No hlavne GTI vychazi draz nez Cupra, kdyz ho dovybavis na stejnej level jako je Cupra v zakladu..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

dobrý vědět, díky :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:dobrý vědět, díky :-bd
Minimalne diferak, xenony a nastavitelnej podvozek se u auta na denni jezdeni celkem hodi a gti v zakladu nema nic z toho.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od oxik »

Já bych se snažil protlačit 1er, nebo se minimálně svezl
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Giulia už nelíbí. Možná kdyby stála jako Golf, tak by se líbila, ale nevidím v tom za ty prachy žádnou velkou přidanou hodnotu. Možná za zasněženém parkovišti by se líbilo víc ;))
V sobotu vyrážím na BRZ, jenom zjistit, jak moc to drncá. Třeba nebude drncat až tak moc. :ymdevil:

Btw. Vědom si toho, že jsem o generaci mladší než většina zdejších aktivních diskutérů, jsem byl velice zaskočen, když mě v nejmenovaném autosalonu nejmenované značky v nejmenovaném městě (i po telefonické domluvě, kde jsem uváděl jméno, příjmení, email, takže si pán mohl snadno zjistit, kolik mi asi je a teoreticky i progooglit rodiče, moc nás v republice není) vyhodili na tykačku už odedveří, že na šašky, co se chtějí jenom zadarmo projet nemají čas.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od M.Z. »

Doufám že o tom budeš informovat nadřízené, taky jsem si to kdysi zažil, hlavně že blbeček jezdil do práce ve Favoritu, ale machry dělat uměl.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od honziss »

Okamzite napraskat nadrizenym, v kopii na import a jit o dum dal. Jestli je prodejce takova nula, ze si par otazkama + lustraci na internetu neumi zjistit potencial zajemce, tak to nema delat.

Podobny pristup jsem zazil pred 2ma lety v mazde a to fakt nejsem nejmladsi.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět