GTD + STI

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Jel v tom, bavilo ho to. Právě i skrz to, že určitou nedokonalosti je to továrna na emoce, urvanej vejfuk, motor chovající se jako starý turbo a ne EA888, kde turbodiru pozná jenom pp (...) :D

Že by to při očekávaným nájezdu a právě ukončením výroby, kdy to je asi poslední pořádný STI, mohlo vyjít celkem levně co se týká ztráty hodnoty je jeden z argumentů pro :) ale jsou drahý jak prase, však nedávno byly kolem 1,1 a teď 1,3. Za to už je jedna předváděcí M2 v MT, ale to nechce.

Už se musí jenom hecnout. Nový auta jsou v Čechách minimálně dvě, černý a modrý. Uvidíme :ymparty:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Zajda »

To auto má v dnešní době koule, to je pravda. Jsem zvědavý jak dlouho vydrží motor, jeden týpek z okolí měl starší verzi, ještě hatchback, a po druhém zadření v nízkých desítkách tisíc km ztratil trpělivost a nějak tam zlegalizoval JDM dvoulitr :-)
《》
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše: motor chovající se jako starý turbo a ne EA888, kde turbodiru pozná jenom pp (...) :D
:D

Vo tom to je, pokud si do toho sednul, zkusil a řekl, to je vončo, to chci, tak je to správná volba. Auta by se měly kupovat pocitem, ne podle tabulek, nebo doporučení ostatních.

P.S. a tu M2 fyzicky taky zkoušel?

Zajda: mě na Subaru strašně sere, jak se ohání rallye aurou a přitom ty auta jsou poddimenzované a žádnou nálož nesnesou.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Nezkoušel, má vůči tý značce spoustu předsudků (ne finanční, sorta lidí co v tom jezdí), ikdyž by ji uměl za dobrý peníze, tak je to o půl možná trictvrte mega jinde než STI (predvadecku nekoupí, už to, že mu v tom Subaru někdo na salonu sahal na volant ho vytáčí, proste to nebude z fabriky ještě v igelitu), a to je za nehlavni auto hodně.

Navíc mi slíbil auto za vejsku a už se těší, jak mi to STI nacpe (a ušetří, vzhledem k prislibenemu budgetu bez daně, tříletý STI je za min)M2 už mu připadá jako moc velký rozmazlovani. Jooo kdybych šel na strojarna, to bych byl asi ve větší oblibě :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Ubohý.
Nicméně, hladina testosteronu je to, co dělá chlapa chlapem. Tak jsem rád, že tatík není buzna :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Lachende Bestien »

Zase mít 2 bohaté tatínky by taky mohlo mít své výhody. :p Btw o vzájemném vztahu množství testosteronu v krvi a sexuální orientace jsem zatím neslyšel; nějaký odkaz nebo bližší info by nebylo?

A za "ubohý" považujete odkazovaný experiment nebo "ubohý" chlapy s vyšší hladinou testosteronu, kteří jsou tak poměrně snadno manipulovatelní reklamními kozatkami apod.?

Každopádně nepopírám, že Stičko může být nejen v zimě vcelku zábavná a stylová hračka, takže v případě pořízení přeju happy drifting a spolehlivý motor.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Zajda »

Nevím jak pro tebe, ale pro mě slovo buzna nesouvisí se sexuální orientací, ale s chováním a vystupováním.
Psychoanalýzy na základě volby auta raději nekomentuju.
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Tak mám holt bohatýho tatínka a ještě bohatší maminku, no co nadělám :( a ještě k tomu jsme všichni bílí, no prostě odpad společnosti, žádná neziskovka se nás nezastane.
A jak píše Zajda -> buzna není synonymum pro gay
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně - třeba Ovčáček je BUZNA :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět