GTD + STI

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Ani prd právě.
Mám to na bazosi TOPovany, na sportovnich vozech...
Sauto můžu zkusit.
V jednom bazaru mi nabídli 350k s daní, v druhým 310 bez daně.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Což je teda fakt bizarní, když se podívám třeba na tohle:
https://auto.bazos.cz/inzerat/126145702 ... -nakup.php
https://auto.bazos.cz/inzerat/125058126 ... -xenon.php

Nemám sice kombíka a mám absolutní socku...Na druhou stranu, poloviční nájezd...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: GTD + STI

Příspěvek od honziss »

Dej sem odkaz jestli se to muze..

..uz jsem to nasel. Zacni tim ze to nechas umejt (hlavne zevnitr) a aspon pretahnout detailerem za 2 stovky, at se to leskne aspon na foceni. Pak to hezky vyfor v naky vilovy ctvrti, ne na parkovisti u samosky, nejlip rano nebo navecer (nebo prijed a ja ti to vyfotim). Na SV mas 3 fotky, vsechny tragicky a jen z nahledu je poznat, ze to auto je totalni hnuj, takhle ten inzerat nikdo ani nerozklikne x_x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: GTD + STI

Příspěvek od martinecko »

To auto potencial asi ma ale dovolim si spatnu vazbu k tvojmu inzeratu. Auto nafotene v dazdi na parkovisku pred obchodakom. Zasrate zvnutra aj z vonku. Podla diskov sudim, ze to umyvarku dost davno nevidelo a celkovo vyzera zanedbane. Potom tam v inzerate pises par zbytocnych info, napr. "Nepotřebuji prodat. Pokud se neprodá do konce října, vrátím vozidlo leasingové společnosti (operativní leasing)." cim akoby navodzujes dojem, ze si len skusas narychlo prilepsit. Lenze ludia su kurvy zavistlive a ked mozu tak Ti nedopraju. Imho zmaz to cele. daj umyt auto v nejakej expres mycke. ked bude aspon ake take pocasie nafot to a viac, nie len styri fotky.

Neobchodujem s autami takze to ber len ako moj osobny dojem.
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: GTD + STI

Příspěvek od honziss »

Souhlas, vyskrtej vsechny zvasty co nejsou fakta tykajici se toho auta..

..nebo se netrap a proste to vrat leasingovce a hotovo.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Ale jo, ukecali jste mě. Odpo na to zajedu. Díky :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: GTD + STI

Příspěvek od Lachende Bestien »

Pokud budete mít zájem zlepšit své obchodnické schopnosti ve smyslu prodeje nabízeného produktu či služby za co možná nejvyšší částku, bude nutné výrazně snížit úroveň upřímnosti při podávání informací (inzerce apod.) nebo obecně při jakékoli komunikaci s potenciálními kupci. ;)
Ale teda zanedbat naleštění exteriéru a vypucování interiéru před nafocením v líbivé lokalitě je z mého pohledu celkem školácká chyba, mám-li tedy zájem prodat za relativně vyšší cenu (o jejíž oprávněnosti jsem přesvědčen, bo malý nájezd etc.), než nabízí lízači. Podle hlášky "nepotřebuju prodat" ale nějaký extra zájem nevyjadřujete. :p
"Sociální" výbava podobného "sportovního" auta asi taky může být určitou překážkou při prodeji, i když zase výkonný smradomet jistě zvyšuje atraktivitu pro každého kolenovrtného milovníka vyplavování adrenalinu s otupělým čichem.
Případně může někoho odrazovat i kombinace předního náhonu a poměrně výkonného motoru. :-??

Edit. "Topování" na bazoši funguje poněkud zvláštně.
Přílohy
gtd.JPG
gtd2.JPG
gtd3.JPG
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Upřímně -> já to nafotil takhle blbě, protože když kupuju sem tam nějakou bazarovku, tak mě kvalita fotek nebo jestli je auto umytý absolutně nezajímá. Jak to auto vypadá vím, a to že někdo trefí dobrej úhel na louce při západu slunce mu nijak nepomůže.

Blbě jsem to odhadl no. Ještě jednou díky za upozornění :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Tak Golf zůstane. Přišel na psa mráz a není čas na hrdinství. :-s
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: GTD + STI

Příspěvek od M.Z. »

Já taky zastavil veškeré plánované nákupy aut, dokud původní jezdí, tak na to kašlu. V tom dnešní blázinci nevíš dne ani hodiny.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět