Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od mmira »

DenyKr píše:nicméně samozřejmě je mi zcela jasné, že bez dalších investic (třeba výfuk)
no zrovna vyfuk je uplna okrajovost, spise by ses mel zamyslet nad pojmy jako cepy rizeni a rizeni jako takove, ulozeni naprav, karoserie nesvarena ze dvou kusu, funkcni vsechny 4 brzdy atd atd.

pristoupil jsi k tomu z uplne spatne strany. stacilo rict, kolik mas penez a kam s tim chces jezdit a v kolika lidech. to druhe definuje tridu, ve ktere se rozhlizet, to prvni pak sehnatelny stav uvnitr vybrane kategorie. pokud ale trvas na merglu, nemuzes cekat jine reakce, nez kterych se uz dockal
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
DenyKr
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: sob 09 dub 14:58

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od DenyKr »

dobrá, tak dle rady mmira to budu formulovat jinak:
Přemýšlím nad výše zmíněnými vozy, s většinou z nich mám aspoň krátkou osobní zkušenost... Nicméně samozřejmě přijímám také jiné názory, pokud budou formulovány normálně :-) Vše tedy v rámci výše zmíněné ceny => do 80 tisíc.
Budu jezdit především sám, maximálně asi ve 3 lidech.. Na malá auta moc nejsem, většinou se mi ani nelíbí, nicméně pokud by v rámci cenové kategorie existovalo malé auto, které má přesné řazení i řízení, možná bych o něm uvažoval.. Velikostně je pro mně ale spíše jakýmsi minimem Fabia, optimem auto velikosti Stila, maximem něco s velikostí dvojkové Octavie..Ideální by bylo kupé, kde nebudu s sebou vozit zbytečnou váhu, nicméně může to být i sedan, kombi, či hatchback.. záleží na voze..
Jinak co se oprav týče, samozřejmě jsem si vědom nutných výměn v podobě čepů, někdy zmíněných kotoučů, apod., co se slícování karoserie týče, samozřejmě bych nic bouraného nekoupil :-)
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od vasco »

DenyKr píše:samozřejmě bych nic bouraného nekoupil :-)
Tak to přeju hodně štěstí... :-)

Já bych skočil do prvního čtverkového golfa a nechal smazat tenhle thread... :-)
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od vasco »

Jako představa, že za 80tyček koupím prestižní nebourané auto v top stavu s reálnými 120tkm na tachometru je z říše bohnických pacientů...
DenyKr
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: sob 09 dub 14:58

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od DenyKr »

"prestižní" tady pořád píší ostatní, nebo stále nechápu, co si pod tímto pojmem představujete.. Pro mně je prestižní jen mercedes, či BMW ve stáří do 5 let, nic víc..
"reálnými 120tkm" to je opět poměrně ironické.. V naší slavné zemi nekoupíš většinu aut s reálnými kilometry.. Samozřejmě záleží, jak moc to kdo stočil a to je možno zjistit také dle ceny, nejsem tak naivní, abych koupil např. 10 let staré BMW s najetými "60tkm" za 60 tisíc.. Ale budeme-li trošku racionální a bude-li cena dpovídat průměru, raději koupím auto, které má 120tkm, čili v reálu řekněme minimálně 150, než něco, co má najeto 200tkm a v reálu 230..toto je celkový problém České republiky a vydělat na tom bude chtít i ten, kdo bude prodávat jedničkovou Octavii v předfaceliftu za půl milionu..

... jinak co se bouraných vozů týče, se známými jsem vozy již kupoval + mám možnost navštívit servisy, kde je mnoho známých (samozřejmě myslím značkové servisy) - proto na titulky inzerátů "nehavarováno" neberu ohled :-)
Uživatelský avatar
Prasík
Řidič začátečník
Příspěvky: 109
Registrován: sob 02 dub 12:56

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od Prasík »

jj jestli existuje někdo, kdo má na E36 reálných 150tkm, tak ji nechá určitěě stočit na 120tkm :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od HondaMan »

Já bych věřil poctivosti českých prodejců ojetých vozidel a umírněnosti stáčení kilometrů :-D
Přílohy
MB C200 kompressor.jpg
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od řidičBOB »

Člověk si klade, při čtení tohoto threadu otázku, zda si zakladatel dělá prdel nebo ano.
Sice tvrdí, že prošel mnoha fóry, ale to bude asi taky jenom fór. Budiž - s fóry zkušenosti má, ale s autama si žádné... Myslet si, že za 80t koupí auto se 150t na tachu, nikdy nebourané a v perfektním stavu - navíc značek jako MB nebo BMW, to ukazuje buď na naprostou neznalost nebo duševní poruchu. Takové auto bude mít 3kila jen to fikne, 234 majitelů, dovoz bůchví odkud a držet pohromadě to bude silou barvy... Ale chápu, že s beďarama a kšiltovkou to líp vypadá v BMW než ve Fiestě :D
Jo a zkus Áčka - tam Tvé zadání splní do puntíku a ještě Ti na cestu dají certifikát! \m/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od pavproch »

@řidičBob: asitak. :-bd
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
glider
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: ned 20 úno 00:08

Re: Nový vůz v relaci do 80 tisíc

Příspěvek od glider »

riesim vyber v podobnej cene a najlepsie mi vychadza Primera P11
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... RT&lang=cz
Odpovědět