Auto na zazitek z jizdy

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Auto na zazitek z jizdy

Příspěvek od d1.8t »

PetrL píše:Můžu se jenom zeptat, proč báwo ne? Stále mi přijde jako nejlepší volba.
Neptej se, nezjišťuj. Smysluplný odpovědi se nedočkáš. ;)
RWD
enthusiastic.driver
Řidič začátečník
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 02 úno 12:40

Re: Auto na zazitek z jizdy

Příspěvek od enthusiastic.driver »

evlo píše:JJ uz se to risuje dost - miata + vyfuk + ECU + podvozek + turbo - pekne postupne upgradit
Tak to si rovnou kup to stříbrné NB z Havířova. Koupíš megasquirt + wideband lambdu, doděláš intercooler, necháš naladit a máš spolehlivých 220k ve fungujícím autě. Má to vyřešenou spojku, chlazení (včetně oleje), brzdy, podvozek.. Za cenu nejlevnějších S2K dostaneš auto, které bude za všech okolností rychlejší.
Brus píše:
evlo píše:
To spis premyslim smerem k catherham nez k vetsim vecem nez miata. Proste pokud neco jineho, Tak jedine mensi, lehci. :D
v tom případě ten speedster, ale turbo je pekelně drahé.
Ty 2.2 se dají docela jednoduše přeplňovat - podobně jako u Miaty. Buď se prodávají osvědčené Dbilas turbo kity anebo se z USa tahají díly z SC varianty téhož motoru, který se montoval do Chevy Cobalt.
PetrL píše:Můžu se jenom zeptat, proč báwo ne? Stále mi přijde jako nejlepší volba.
V intencích požadavků mi příjde Z4 silně kompromisní a málo zážitková...
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Auto na zazitek z jizdy

Příspěvek od evlo »

Nene, urcite nc a udelat cely mnou a jak chci a hlavne na 300+ hp. To uz je hotovy plan :D - teda proste napred koupit miatu a casem az neco tohle http://www.tdr-mx5tuning.com/?page_id=729

NC minimalne uz jen kvuli tomu, ze rozhodne bude bezpecnejsi.
nota
Řidič začátečník
Příspěvky: 123
Registrován: sob 12 bře 19:23

Re: Auto na zazitek z jizdy

Příspěvek od nota »

evlo píše:Nene, urcite nc a udelat cely mnou a jak chci a hlavne na 300+ hp. To uz je hotovy plan :D - teda proste napred koupit miatu a casem az neco tohle http://www.tdr-mx5tuning.com/?page_id=729

NC minimalne uz jen kvuli tomu, ze rozhodne bude bezpecnejsi.
Mam tenhle kit objednanej a zaplacenej jsem na 8000usd bez posty a cla s DPH. Jedná se o special force. Gt 3071R. Do měsíce bychh mel mit o nainstalováno. Jeden uživate z Francie ho má, a 0-100 za 4.6 100-160 4.9s
Těším se
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Auto na zazitek z jizdy

Příspěvek od evlo »

JJ se pak necham povozit :D

Docela by me zajimalo jeste jestli ND nebudou delat oturbenou uz z vyroby.
Odpovědět