C3 Picasso nebo Roomster

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
andryyysek
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 10 říj 15:47

C3 Picasso nebo Roomster

Příspěvek od andryyysek »

Chtěl bych se zeptat na vaše názory. Obojí benzín cena do 220 000 Kč, tzn ne nové.
Díky
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: C3 Picasso nebo Roomster

Příspěvek od Arkis »

Záleží co od auta očekáváš.
Například já bych šel do C3 Picasso, protože Roomster mi připadá moc nudný (vzhledově). No co se týče motoru, tak bych zas volil Roomster (pokud bereš v potaz jen benzinové verze! S naftou nemám zkušenosti ani u jednoho z vozů.). Za to C3 mi přijde mnohem komfortnější než Roomster.
andryyysek
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 10 říj 15:47

Re: C3 Picasso nebo Roomster

Příspěvek od andryyysek »

Hlavně z důvodů spolehlivosti.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: C3 Picasso nebo Roomster

Příspěvek od Arkis »

To záleží od toho, jaký motor do toho strčíš. A co se týče například interiéru, tak v tom Roomsteru po roce už vrzaly plasty kde jen mohly. No zase C3 byla měsíc stará, když jsem s ní jel, takže u té nemohu posoudit.
andryyysek
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 10 říj 15:47

Re: C3 Picasso nebo Roomster

Příspěvek od andryyysek »

1.6 VTi 88kw
filda.sulak
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17 bře 08:46

Re: C3 Picasso nebo Roomster

Příspěvek od filda.sulak »

Jendoznačně roomster! Oceňuji ho především díky velkému prsotoru, který naše početná potřebuje a taky díky nízke spotřebě :) jinak dobrá recenze an roomstera zde https://kralmotoru.cz/media/skoda-roomster-recenze
Uživatelský avatar
KDB
Mistr volantu
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 10 lis 15:52

Re: C3 Picasso nebo Roomster

Příspěvek od KDB »

Z hlediska diskomfortu vítězí rozhodně Roomster....V rodině jsme jeden exemplář měli a z hlediska, sedaček, naladění podvozku, není v mém okruhu horší auto.
Aby to nevyznělo jako systémové tažení proti škodě, tak zrovna Roomster jsem dlouho kladně hodnotil, že měli koule udělat něco ujetějšího z hlediska vnějšího vzhledu, vybočit.
MG - radost až na kost.
Odpovědět