BMW 123d HELP:)

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
speedy5
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 31 črc 09:31

BMW 123d HELP:)

Příspěvek od speedy5 »

Zdravím všechny :)

měl bych jeden velký dotaz a poprosil bych Vás o Vaše názory. Mám v plánu si pořídit starší BMW 123d. Už dlouho po něm koukám a naskytla se mi teď příležitost. A jde mi o to zda je to výhodné nebo ne. A jestli motor je už z hlediska najetých kilometrů nedostačující. Popř. pokud má někdo zkušenosti s tímto vozem a rád se o ně podělí budu jedině rád. Jedná se o BMW 123d r.v.2009 najeto 110000 km za 315000 ve výbavě vše krom GPS, ale tu už nějak oželim ;)

Předem všem moc díky za odpovědi. :)
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od šmoula »

Záleží na spoustě věcech, jak se člověk choval k turbu, k vstřikům a pod. Podle KM to nelze jednoznačně říci, zdali je to výhodná koupě nebo ne. Musíš podle konkrétního stavu a pod
2.0i 107kW
speedy5
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 31 črc 09:31

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od speedy5 »

Super dík moc za aspoň za tohle malé info..dneska se du na něj podívat, tak uvidim. Jde mi o to že za 300k bych měl i auto nové a nemůžu se rozhodnout zda nedělam v tomto chybu.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od d1.8t »

N47 mívá docela zásadní problémy s rozvodama. Výměna je drahá. Dvouturbo může být finančně celkem náročný. Ale není to aspoň z jednoho kusu. Auto vyrobené 02/2008. A zdá se mi, že některý položky výbavy nesedí, prověřil bych jestli to není skládačka/bořka. Byl bych pečlivý a opatrný.

Předpokládám, že je to tohle.

http://www.sauto.cz/osobni/detail/bmw/r ... oFrom=list

VIN decoder:

http://www.bmwarchiv.de/vin/bmw-vin-decoder.html

Katalog dílů:

http://bmwfans.info/parts/catalog/E87N/ ... ry/browse/
RWD
speedy5
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 31 črc 09:31

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od speedy5 »

Tak teď mi spadla brada až ke kolenům :) seš frajer to je přesně ono :ymhug: Myslíš že si teda mam dávat na něj pozor? Má nějakou cenu ho kupovat? Co všechno bych měl zkontrolovat?? Teď pujdu sám, ale příště bych měl mít s sebou známýho jako mechanika, aby se na to kouknul spíš on.. Fakt díky moooc!!!!
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od vasco »

Podle VINka tam má být Professional rádio, ale na fotkách je business, to jen tak pro pořádek... :) Takže doporučuji velmi řádně si zjistit historii toho vozu.
speedy5
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 31 črc 09:31

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od speedy5 »

Super taky mooc dík za radu píšu si :)
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od d1.8t »

Radio je jedna věc co mi nesedí, druhá že nevidim ve výbavě sport sicny a na fotce jsou i s dofukem. Jestli nejsou schovaný v Pack comfort, ale to se mi moc nezdá. U preFL je mám v paketu sport.

E87 po FL plus N47 by nebyl v mojim hledáčku.
RWD
speedy5
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: stř 31 črc 09:31

Re: BMW 123d HELP:)

Příspěvek od speedy5 »

Super fakt dík za info všem asi raděj budu hledat dále ;) ještě sem mam v hledáčku 6.kovýho GOLFa v GTD či. GTI..Všem mooooc díky že se podíleli na téhle diskuzi, které mi otevřeli oči :ymapplause:
Odpovědět