Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od M.Z. »

Teda Swift mi na tohle využití moc vhodný nepřijde a řekl bych, že chce více výkonu.

Ta Alfa nezní špatně.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od jerry »

vejkic píše: čtv 01 úno 00:56 Zdravím, koukám po novém autě do 800.000,- Kč. Většinou v něm budu sám nebo budeme ve dvou, takže nepotřebuji nic velkého. Nehledám nějaký sporťák (ani to asi s tímhle rozpočtem není možný), ale chtěl bych něco s čím může být i trochu sranda a radost z jízdy. Z toho důvodu bych radši manuál. Úplný sen by bylo RWD nebo AWD s mechanickou ruční brzdou, ale to nevím, jestli ještě vůbec někdo v dnešní době dělá. Každopádně když s tím bude reálná trochu svižnější jízda, tak to bude ideál.
Kromě RWD nebo AWD splňuje swift sport všechno. Ještě lépe by to splňoval i20N. Nic dalšího při požadavku nové do 800 tis., manuál, radost z jízdy a svižnější jízdy asi není.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od M.Z. »

Doplnil limit 800 bez daně
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od Snowman000 »

Ten Golf 8 GTI s manualom je fakt dobry ak sa dokaze clovek oprostit od toho interieru a poviem, nema zakorenene kde bola kvalitativne 5,6,7 generacia... No a hlavne uz nevznikne. Prichodom faceliftu manual konci pre GTI.
Ma to svor, kopec vykonu, vypinatelne ESP a hravejsiennastavenu zadnu napravu a vie to zaroven posluzit ako nenutene priblizovadlo ked clovek nema naladu a dost priestoru v pripade potreby.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od jerry »

M.Z. píše: stř 13 bře 23:11 Doplnil limit 800 bez daně
To jsem přehlédl.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od Vrooom »

Já jsem furt za BRZ :-)
Odpovědět