Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od Stepan »

Už se mu to posralo? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od M.Z. »

Má už nový motor, tak předpokládám, že se to týká této záležitosti. Subaru vždycky dělalo sračky motory a drží se toho dodnes.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od jarka »

Pokud je to kde parkovat a dvě nouzový místa vzadu nejsou potřeba, tak poslední MX-5 je jasná volba. Ono stejně v kategorii rwd nic jinýho není.

Ad. gr86: a je nějaká úprava/oprava co udělat s motorem aby se to nestávalo? To tam dochází k odlévání oleje a stačí přepážky, nebo co se tam děje?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od Vrooom »

Zajimavy, ze si to ten jeho kolega Ondrej koupil kdyz se mu to pokazilo?! A teda zrovna driftovani je pomalejsi nez projizdeni na limitu, tam bych zrovna cekal ze to prezije ...
vejkic
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 01 úno 00:45

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od vejkic »

Díky všem za zajímavé tipy. Možná budu muset upravit zadání.

Koukal jsem po i20N a i30N. Hodně mě to nadchlo, ale co jsem si zjišťoval, tak mi to nepřijde úplně jako auto na daily - jezdím docela dost i pracovně a nevím, jestli by to v tomhle bylo ono. Plus co jsem zjistil, tak pokud chce člověk brát zodpovědně servisování, tak předepsaný servisy to má celkem frekventovaně - s množstvím km, co najedu, bych tam byl každou chvíli.

Mazda mx5 je zas moc malá…ikdyž by to bylo hezký, tak potřebuju, aby to bylo trochu multifunkční.

Tzn hledám spíš normal auto s dobrým motorem a fajn jízdníma vlastnostma než vyloženě “skoro sportovní auto”. Možná jsem to na začátku nevysvětlil úplně dobře.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od Snowman000 »

Takmer nove auto od importu:
https://www.dasweltauto.cz/vehicle/202868717
Trosku mimo budget, ale nic lepsie mo nenapada za tu cenu.
Este Octa RS ale ta neni taka hrava a zaroven pre jedneho moc velka.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od mmira »

Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od honziss »

Jestli to nemusi byt nove, tak koukni na AR Giulii, mel jsem ji 2 roky, max spokojenost.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
vejkic
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 01 úno 00:45

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od vejkic »

Jo, potřebuju to nový nebo max třeba rok staré - ideál by bylo ale nové, protože by to víc pasovalo do podmínek, jak to máme v naší firmičce. Každopádně může to být 800k bez DPH.

Jo, na AR giulia jsem koukal a je to fakt pěkný. Zkusím to pořádně pohledat, jestli bych se do toho nevešel.

Díky
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Nové zábavné auto do 800.000,- Kč

Příspěvek od jerry »

A co takový Suzuki Swift Sport? Zábavné lehké živé auto pro dvě osoby, ale prostorově výrazně větší než MX-5. S manuálem, klasickou palubkou, cena kolem 565 tis. s komplet výbavou. Je tam už mildhybrid, ale údajně moc nevadí. Na tu nízkou hmotnost motor plně postačuje, podvozek rychlejší než motor, brzdy vynikající. Dlouhodobým testem Autobildu na 100.000 km prošel na výbornou. https://www.autobild.de/artikel/suzuki- ... 20085.html
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět