Lék na krizi středního věku a únavu životem

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od Vrooom »

Aston bude rozhodně provozně dost vysoko. 997 je asi nejlepší volba v poměru show, ale zároveň to není tak exotické aby to nešlo servisovat. Nevím.jak.provozně, ale velké go bude určitě starý turbo 997.
https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 51820.html
Nevím kolik máš dětí, ale já bych vybíral i s ohledem aby jsi případně vzal rodinku na výlet - 4 místa. Jestli vás je víc, tak je to fuk. Ještě docela charakterní může být jaguar xkr nebo když stačí dvě místa tak f-type.
A nejlíp na krizi starý ferrari 360 v červený B-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od Snowman000 »

Pojdem mozno trosku proti prudu, ale co tak Ford Ranger Raptor? :ymdaydream:
Hlavne ten novy s benzinovym V6? Jediny problemom by mohlo byt to parkovanie :-??

A za usetrene prachy bych kupil nejaku chajdu kde bude v okoli kopec trailov a kam sa s inym autom aj tak clovek nedostane \m/

EDIT: teraz vidim tu poznamku o 2t offroade...toto je ale predsa len pick-up...

Inak mi to vychadza na uz spominane LC500, alebo nejaku 911 Targu, alebo R231 SL63AMG...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od M.Z. »

Ranger se dělá bez střechy? 8-} Mě se z toho výběru, nejvíc zamlouvá AC Cobra
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od mattonecz »

jestli na to někdy budu mít tak jedině 911.. děti nemáš uplně velký tušim takže i na výlet by to šlo
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od Zajda »

Tenhle thread zní jako recept na dlouhé hodiny u inzerce.
Kdybych se cítil fakt odvážně tak TVR Tuscan, to auto vypadá naprosto brutálně.
Ale bude to asi spíš něco jako kit car, volant napravo, řadová šestka vlastní konstrukce, netuším kdo by to dokázal servisovat :)
Vrooom píše: stř 04 říj 14:39 Prijde mi ze hledas spis zazitek, tak co si koupit astona martina v manualu? :-))

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 30&ref=srp

Osobne bych si koupil neco co ma fajn motor.
Nádherné auto.
《》
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 246
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od budik »

Nový/zánovní 718 Boxster? když by se omrzel, tak se asi vždy relativně snadno prodá a koupí něco jiného.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od mattonecz »

Nepsal pocet mist ale asi nebude chtit 4 valec :) za tu vyssi hranici budgetu je uz i 991 sem koukal. Coz uz teda je turbo ale moc pekny
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 246
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od budik »

U horní hranice budgetu by byl boxster GTS, tj. atmo šestiválec 4.0.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od HondaMan »

řidičBOB píše: stř 04 říj 15:29Někdy to chodí dřív. Já místo auta, šel do motorek.
Moto je alternative, ale sotva se utrhnu na kolo/sport. Více mi sedí něco 4 místného, kde bych mohl být s rodinou.
jerry píše: stř 04 říj 15:43Mustang Convertible 5.0 V8
V mých očích je to fajn Daily driver. Navíc známý v něm má při 30tkm už 3. motor.
Stepan píše: stř 04 říj 16:15 Vette C7?
Imo je to dost mladý na to, aby se to nesralo jen z principu, narozdíl od R129 nebo nějakých šedesátkových amerik.
Zároveň tam už nějaká amortizace proběhla, není to "zbytečně safe" jako navrhovaný Mustang 5.0
+ je to relativně humpolácký, narozdíl od V12 mercedesu nebo Porsche. Tzn. banány asi OK :)

No a když se ptáš, čim bych si udělal radost já, tak já bych chtěl Camaro ZL1, protože na okreskový násilí jsem ještě mladej dost :D

Edit: Možná ještě trošku od lesa, ale jako řádnej levičák, neposedlej vlastnictvím, bys tomu mohl rozumět -> Co ty prachy nějak postupně prohazovat všemožnýma půjčovnama? SL600 asi nikde k půjčení nebude, ale nějaká M4 Cabrio / Camaro / co já vím? Pojezdíš si ve víc věcech a tak :ymparty:
C7: Super motor, zbytek trochu nuda + jen 2 místa. Navíc neprahnu po max. výkonu a rychlosti. Stejně to reálně nejde využít.

ad půjčování: Super point s tím levičákem :-) Ano, je to alternativa, ale jak jsem krkavej, tak by mi to bylo líto. Navíc si nebudu půjčovat auto na cestu do práce, protože je hezky.

Navíc předpokldám, že po čase mě přepere vrozená lakota a auto bude zas na prodej. Takže v tomhle případě půjčovna ne. Resp. je to možnost už dneska a moc ji nevyužívám.
Vrooom píše: stř 04 říj 19:01 Aston bude rozhodně provozně dost vysoko. 997 je asi nejlepší volba v poměru show, ale zároveň to není tak exotické aby to nešlo servisovat. Nevím.jak.provozně, ale velké go bude určitě starý turbo 997.
https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 51820.html
Nevím kolik máš dětí, ale já bych vybíral i s ohledem aby jsi případně vzal rodinku na výlet - 4 místa. Jestli vás je víc, tak je to fuk. Ještě docela charakterní může být jaguar xkr nebo když stačí dvě místa tak f-type.
A nejlíp na krizi starý ferrari 360 v červený B-)
Turbo je pro mě overkill, F jsem nikdy nefandil a po zkušenosti s RangeRoverem se anglických aut bojím.
Pravdu díš s těma 4 sedadlama. Ideál je mít auto, se kterým zvládnu víkend s rodinou, cestu do práce i víkendovou projížďku.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lék na krizi středního věku a únavu životem

Příspěvek od pavproch »

Já už mám střední věk dávno pryč ale krizi mám furt .... tenhle problém mi už v 2013 vyřešil m4Zlik. Spokojenost.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět