2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
lukley
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pon 31 srp 11:31

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od lukley »

Nenapsal sem ze jsem super origo .. Ale ze to nosi podstatne mene lidi nez adidas nike puma a takovyhle znacky... Ale jasne udelejme trosku pompeznosti proc ne :) ono vsechno zvelicovat a chytat za slovo umi vlastne kazdy.. Ono vlastne clovek chce asi hodne kdyzbjde do sekce vyber auta a chce poradit co se tyce spolehlivosti a ceny servisu ale ono radeji budeme resit proc chce takkvy auto a proc premysli taklhe atp .. Ale ok zkusim se poradit jinde jinak za vecne komentare dekuji vsem :)

Ps moje vyjadrovaci schopnosti mozna souvisi od toho ze delsi dobu ziji v uk a cestinu moc nepouzivam a dalsi ze pisi na mobilu tak proste pisi rycchle ..
Uživatelský avatar
Londoner
Řidič začátečník
Příspěvky: 142
Registrován: stř 24 čer 14:52

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od Londoner »

Pockej ty zijes v UK a znas spousty lidi co chtej misto BMW/Audi oktavku?? Ja tu ziju pres 10 let a jeste jsem takoveho podivina nepotkal.
V8 5.0L - Lovely pussycat......sold

Poradnej ofroud LR D4!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16440
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od pavproch »

a já tam sice nežiju, ale mám jednoho (rodilého) obchodního známeho v newcastle a ten šel z ///M3 E46 do oftáky I (nyní má superba II) .... a k temu TT 1.8T

a je veskrze normální....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
lukley
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pon 31 srp 11:31

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od lukley »

Nenapsal sem ze TU nebo v UK chcou lidi octevku misto v bmw audi ale ze znam lidi co by chteli octavku ale redeji si koupi bmw audi kvuli tomu byt cice "cool" jsem rad ze se tuctesi totalne nepodstatne veci navic kdyz lidi si neco neprectou poradne .. Ja vedel proc na zacatku sem napsal at komentuji lidi s primou zkusenosti a ne jen rejpalove (ne vsichni) co resi proc mam takovy nebo makovy nazor .. Je tezke napsat : ok vyloucil jsi bmw a sti tzn zbyva ta audi nebo ameriky tak takhle audi blablabla amerikamblablabla ... Jo jenze to by se tu museli najit lide co ohledne tehle aut neco vi pak by nemeli potrebu resit kok*tiny..protoze by fundsmentalne dokazali odpovedet k veci a otazkam na ktere se ptam...

Ps. V uk lidi hodnotili jakon nejvice spolehlive auto skoda ..
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od M.Z. »

Jak se to veme.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
lukley
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pon 31 srp 11:31

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od lukley »

Ja si spis myslim ze nekterych se dotklo to jaky mam nazor na urcite znacky ale to snad ma kazdy ale nikoho jsem neurazel primo vzdy sem napsal ze sou lide co si tu a tu znacku koupi z lasky nebo takhle ... Jinak abych to nejak zhodnotil bmw, ford,renault l, seat co tu padly se mi nelibi a nejak k nim nemam touhu mka str psali ze je to proste drahy na servis a sti zas nesolehlive.. Takze tedy zbyva ta audi a nejaka ra amerika mustang, dodge, camaro .. Proto bych byl rad zdali byste mi poradili ktere z nich bude nejspolehlivejsi a jak je to se servisem audi vs zbytek .. Dekuji mockrat ... v celku mi jde o go ktere bude cenove mene narocnejsi na servis a ktere bude spolehlivejsi dekuji .
A komentare ze servis je drahy u vsech atpvradeji kup fabku si prosim odpustte nechci srovnavat servis s4 vs fabia ale servis mezi tema znackama co jsem napsal jen aby zas nedoslo k omylu..
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od M.Z. »

Ovšem pro tebe ideální volba.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
lukley
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pon 31 srp 11:31

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od lukley »

z ceho usuzujes ? Alw kalsika zase zbytecny komentar :)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od Vrooom »

Tak nechces byt ovce a zajimas se o audi?! :-o
lukley
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pon 31 srp 11:31

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od lukley »

Ja to vzdavam ale asi posledni odpoved si neodpustim .. Zkus si precist co jsem psal ohledne m-ek s-ek rs-ek ... 2. Kde jsi prisel na to ze Kupuju audi ? Napsal sem ze kupuju audi nebo ze chci vybrat mezi x autamk?jak klasicka baba dalat zavery za nekoho :) kazdopadne dekuji lidem co mi napsali proc subaru ne a yake jak to je servisem m-ek.. Admin at tohle vlak o klidne smaze protoze se tu resi blbosti misto relevantnich veci .. A vy co hledate porad veticky abyste mohli napsay neco husteho a snazit se cloveka zesmesnit delejte to dale protoze poradit asi neumite pak vlastne nechapu proc lezete do tehle sekce kazdopadne preji pekny veder vsem uzivejte di na tomto foru hlavne teda tech "vecnych" komentaru kterr vsem pri vyberu sura pomohou .prptoze na praci nemate asi nic jinyho kazdopadne me dnes den v praci utekl bajecne dekuji :))
Odpovědět