2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od Vrooom »

Obrázek
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od M.Z. »

Wroom: :D tak těžké dilema...
Jak řešíš ostatní problémy, když se tak dokážeš zaseknout na autě?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Londoner
Řidič začátečník
Příspěvky: 142
Registrován: stř 24 čer 14:52

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od Londoner »

lukley píše:Nekupuji auto podle ostatnich ale podle sebe :)vysvetloval jsem averzi na bmw ale dalsi vec je ze me je jedno jestli ostatni lidi maj nazor na auto ze v tom jezdi kokoti nebo ze je nahovno nebo ze chce nekdo frajerit atp. Ale spise ze se na to koukam takhle ja .. Jakoze ja se koukam na nektery ty ridice bmw tak jak sem napsal tak zakonite bych se tak i citil protoz epokud ne odporoval bych si v nazoru :D jinak renault rs opravdu ne renaulty se mi nelibi absolutne ne a proste nevim proc porad mam za fo pi na volantu pi za volantem :d ale samozrejmne proti gustu zadny disputnat ..jinak fordy na ty evropaky verze sem moc chvaly neslysel jinak focus st - rs je krasny to jo ale ty nove po face (pred face se mi nelibi jsou takovy baculaty) stoji kolem 700tis co sem koukal .. To uz jendost takhle jako rozpocet na auto mam rekneme nejakych 800-900 tis ale nechci to proste vsechno narvat do auta .. Radeji dam za auto 600 a ten zbytek si necham jako zalohu kdyz se neco posere pojistka atp pecijen chci se po 3 letech vratit na vs tak budu mit nejakou brigadu behem roku za par susnu .. a z neceho to auto zivit a servisovat musimm :D jinak zatim co se mi z tech prispevku tak nejak zamlouva kdyz jste mi totalne to sti zebrali :D (jinak wrx 08+ vypads jako typicka impreza nema vlastne nic jinyho krom motoru .. Proste designove je to krome nalepky wrx na masce nerozeznatelne a proste takova nudna ta sti uz ma rozsirene blatniky atp uz to vypada lepe .. Kazdopadne mko bmw sem premyslel proto ze moc lidi si ho nekupuje ale jak ste mi napsali ty ceny a najit slusny kousek problem tak taky pada tzn ve vyberu zustava ta audi s4 ktera se mi dost libi (a zatim sem moc nazoru na ni neslysel od vas :) :( a teda mozna ten mustang rok 2013+ nejaka ta 3.6 popr to camaro ss ci challanger no .. Proste nejde mi o to jak se ostatni divaji na auta ale jak se ja citim v tom aute .. A proste nejak se mi nelibi ten konvemcni zpusob mysleni cechu.. Proste ty znacky a klasicky bawa ci klasicky audiny jezdi vsude a clovek je vidi furt chtel bych byt originalni a ne kvuli okoli ale kvuli svemu pocitu toho ze nejsem jako stado ovec (samozrejmne tim nezhazuji zadne majitele jakekoliv znacky kazdy ma k vyberu sveho vozu jine priority ci touhy..) ale proste znam plno lidi co si koupi bawo nebo audi jen proto ze proste to pusobi jako premiova znacka i presto ze by si radeji koupili octavku..
Vazne?? to znas dost divny lidi hele....ja neznam ani jednoho takovydleho pacienta.

To jsou perly jedna vedle druhy....tipuju ze koupis fabku za 150.
V8 5.0L - Lovely pussycat......sold

Poradnej ofroud LR D4!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od M.Z. »

Taky mám pocit, že se někdo nudí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3428
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od jerry »

lukley píše:....proste znam plno lidi co si koupi bawo nebo audi jen proto ze proste to pusobi jako premiova znacka i presto ze by si radeji koupili octavku..
A těmhle lidem já pak s radostí tou oktávkou ujedu, zkus to taky tak :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
lukley
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pon 31 srp 11:31

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od lukley »

No tak pardooon :D jinak nemuzu za to :) proste kdykoliv kdyz neco vybiram tak mam milion dilem kolem toho notebook sem si posledne vybiral asi mesic kvalita/cena/vykon no a pokud se jedna o auto tak precijen to neni 40 tisic ale 'mnohonasobne vice.. Tak proto jinak co se tyce toho ze se nemuzu rozhodnout ono ve sve podstate za to muzete vy! :D teda jako takhle prvni jsem chtel sti ci audi pak sem koukal na nejake review atp a zaradil sem tam tedy i ty bawa prijdu tadyk zeptam se a vlastne bawa drahy sti nespolehlivy :D takze zbyla ta audi ke kteremu se moc lidi neozvalo kazdopadne pak prisel nekdo s amerikou no a bum dalsi problem na svete !:D clovek se predbezne koukne a zjisti ze vlastne jeho detske sny se mohou stat skutecnosti takze sem zase na zAcatku :D kazdopadne jde proste o to, ze nechci prohloupit ze koupim auto za 600-700tis a behem mesice do neho prosolim salsich 100 .. Tak se tedy omlouvam .. Co se tyce te "originalnosti" prostr sem tekovy clovek uz jen z principu si nekupuji nike ci adidas protoze to ma kazdy radeji si zajdu do hilfigera, pepe atp coz uz nosi podstne mene lidi .. Bohuzel jsem twkovy :)
Uživatelský avatar
Londoner
Řidič začátečník
Příspěvky: 142
Registrován: stř 24 čer 14:52

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od Londoner »

lukley píše: Co se tyce te "originalnosti" prostr sem tekovy clovek uz jen z principu si nekupuji nike ci adidas protoze to ma kazdy radeji si zajdu do hilfigera, pepe atp coz uz nosi podstne mene lidi .. Bohuzel jsem twkovy :)
jo tak s ted uz je mi to jasny....jak nosis hilfingera, tak to je uplne neco jinyho a super origo - stejne origo se cejti asi kazdej druhej (spis prvni) rovnocepicar v juesej **==

tady je kazda rada marna....
V8 5.0L - Lovely pussycat......sold

Poradnej ofroud LR D4!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od Vrooom »

Tak jasne vidim to stejne jako ty.

Pak bych doporcuil maserati
2007 43k najeto, takze v zabehu, nema se na tom co pokazit a servis bude urcite levnej, sak znas taliany ...
http://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C ... 97496.html
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od nenapadny.sofer »

lukley píše:A proste nejak se mi nelibi ten konvemcni zpusob mysleni cechu.. Proste ty znacky a klasicky bawa ci klasicky audiny jezdi vsude a clovek je vidi furt chtel bych byt originalni a ne kvuli okoli ale kvuli svemu pocitu toho ze nejsem jako stado ovec (samozrejmne tim nezhazuji zadne majitele jakekoliv znacky kazdy ma k vyberu sveho vozu jine priority ci touhy..) ale proste znam plno lidi co si koupi bawo nebo audi jen proto ze proste to pusobi jako premiova znacka i presto ze by si radeji koupili octavku..
Teda promiň, ale z toho, cos zatim napsals, tohle sedí úplně přesně právě na tebe...

A nedá mi to, musím si ještě rejpnout. Už jsem v internetových diskuzích viděl ledacos, ale tvoje vyjadřovací schopnosti, to je skutečně extrém. :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od řidičBOB »

Vroom: to už snad raději tohle: Obrázek
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět