Auto do města

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Auto do města

Příspěvek od Arkis »

Všechno jde, jen se musí umět obchodovat. Kdyby jsi náhodou šel po nějakém autě z Brna, tak mě napiš. Já na svoje dostal slevu skoro 9000Kč a to bylo ve stejném cenovém rozhraní jako to tvé.
Vencíík
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 25 říj 17:51

Re: Auto do města

Příspěvek od Vencíík »

Budu rád když mi pomůžeš jak na něj kdyžtak se ozvi na mejla dog.12@seznam.cz
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1350
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Auto do města

Příspěvek od Arkis »

Žádné ozývání se, vše řeš před fórum. Nejsem bezchybný a tak i ostatní můžou kdyžtak napovědět. O ceně bych moc nesmlouval před prohlídkou vozu. Ono je lepší si vůz obejít a nejevit nějak moc veliký zájem ikdyž je vozidlo v perfektním stavu. Nejlepší by bylo, kdyby si našel jakékoliv nedostatky na vozidlo a konzultoval je s majitelem vozu, kdyby s tebou začal smlouvat, tak máš vyhrané.
Vencíík
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 25 říj 17:51

Re: Auto do města

Příspěvek od Vencíík »

Co říkáte ? http://auto.bazos.cz/inzerat/21859671/V ... -16-IV.php akorát docela dost najeto nemyslíte ?
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Auto do města

Příspěvek od karelpipa »

Tenhle vypadá pěkně, s tim nájezdem si nelam hlavu, to mají všechny takle starý auta (spíš ještě víc), jen se to lehounce upraví na stav kolem 150kkm : :D
Asi to bude tou fotkou, ale mozna prave predni roh malicko nelicuje. Ale spis se pletu, respektive lip poznas z blizka.
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
ttominoo
Autoškolák
Příspěvky: 44
Registrován: stř 26 zář 15:48

Re: Auto do města

Příspěvek od ttominoo »

Nevim, ale kdyz ti nekdo da hned slevu jak mu napises a je ti ochotnj auto dat za 45, kdyz opravy ho staly 40? A jeste to nemuze dolozit - aspon nez to koupis si sebou vem nekoho kdo tomu rozumi.
Vencíík
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 25 říj 17:51

Re: Auto do města

Příspěvek od Vencíík »

Fakturama do doližit může a beru si sebou kámoše kterej autum rozumí
Odpovědět