2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od M.Z. »

Asi by mě piclo, kupovat si auto podle toho, co na to řeknou lidi. Mě je třeba (a vždycky bylo) jedno, jakou má BMW mezi lidma auru, buď mi auto vyhovuje, nebo ne, nic víc mě nezajímá.
Kdyby takové auto udělala Lada, jezdím v ní.
Mě vychází zatím nejlepší mix právě u BMW.

Londoner mě předběhl :)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od k86 »

Taky si nekupuju auta podle toho co rikaji lidi, to je mi nejak u riti.
ja jsem treba nad miru spokojenej s G6V, to auto mi proste nejak sedlo

Pokud resis banany, tak se vykasli na STI a kup jen WRX, rychle to bude dost a servis v porovnani s STI bude zhruba polovicni
ve vyberu nemas treba Megane RS, Focus II ST/RS, mozna by byla uz i Focus III ST, taky pekne rychla auta, mozna Cupra, ale to tu nekdo psal
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27220
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od řidičBOB »

Golf GTI, R32, Passat R36...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od k86 »

SUP 3.6 V6 :-D
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 592
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od Kavis »

když už Camaro, tak 6,2 EU verzi. Větší brzdy od Bremba, lepší podvozek (vzadu multilink, misto tyčky), led zadní světla, 99% dobře vybaveno (couvací kamera atd.). Dělám v Chevroletu v Opavě, prodáváme a servisujeme to. EU a US verze jen podobně vypadají, ale jsou to úplně jiná auta.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od x2005 »

honziss píše:nebo naka slusna jeta 335i asi taky nebude financni sebevrazda :) Zadna holka po 3 drincich nepozna jestli ji nakladas do M3 nebo 335i... B-)
Však já jsem už 335i nabízel. 335i pojede hezky, lze to ještě maličko v mezích slušnosti poladit, ale je to použitelný jako denní auto za normální náklady. Nakonec i ta spotřeba je dost nízká v klidovém režimu.

Dál teda S4, ale tam někdy okolo 2008 byl nový model, kdy 4.2V8 nahradilo 3.0V6TFSI(kompresor) - tedy pokud se nepletu.

Ještě jednou k STI: kamarád si kupoval STI po výměně motoru (najeto tuším 42 tisíc), ale kupoval to jako třetí auto do rodiny na blbnutí v neděli. Tak mu ten předpokládaný nájezd 40 tisíc do další výměny motoru stačil. Na blbnutí na (rozbitých) okreskách je to fajn auto, ale jet s tím delší cestu po dálnici je za trest. Jako jediné univerzální auto dost nevhodné.
honziss
Letec
Příspěvky: 3485
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od honziss »

Jinak teda vybirat auto podle toho co si kdo o me bude myslet je kravina nejvetsi, ale nekdy to ma opodstatneni: kolega si kdysi koupil novou A6 allroada na praci a ja pak ty kecy od zakazniku poslouchal dalsi 3 roky...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od M.Z. »

To v tomto případě umím pochopit, ale tady hrají roli jen osobní obavy, pocity a to je mi cizí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od k86 »

honziss píše:Jinak teda vybirat auto podle toho co si kdo o me bude myslet je kravina nejvetsi, ale nekdy to ma opodstatneni: kolega si kdysi koupil novou A6 allroada na praci a ja pak ty kecy od zakazniku poslouchal dalsi 3 roky...

Presne!!!!
ke znamemu prijeli kdysi remeslnici
Formanem = socky kdo vi co to bude zac
Sprinterem = kde na to vzali? kdo vi co to bude zac
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
lukley
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pon 31 srp 11:31

Re: 2008+ bmw m vs audi s vs subaru sti - vyber

Příspěvek od lukley »

Nekupuji auto podle ostatnich ale podle sebe :)vysvetloval jsem averzi na bmw ale dalsi vec je ze me je jedno jestli ostatni lidi maj nazor na auto ze v tom jezdi kokoti nebo ze je nahovno nebo ze chce nekdo frajerit atp. Ale spise ze se na to koukam takhle ja .. Jakoze ja se koukam na nektery ty ridice bmw tak jak sem napsal tak zakonite bych se tak i citil protoz epokud ne odporoval bych si v nazoru :D jinak renault rs opravdu ne renaulty se mi nelibi absolutne ne a proste nevim proc porad mam za fo pi na volantu pi za volantem :d ale samozrejmne proti gustu zadny disputnat ..jinak fordy na ty evropaky verze sem moc chvaly neslysel jinak focus st - rs je krasny to jo ale ty nove po face (pred face se mi nelibi jsou takovy baculaty) stoji kolem 700tis co sem koukal .. To uz jendost takhle jako rozpocet na auto mam rekneme nejakych 800-900 tis ale nechci to proste vsechno narvat do auta .. Radeji dam za auto 600 a ten zbytek si necham jako zalohu kdyz se neco posere pojistka atp pecijen chci se po 3 letech vratit na vs tak budu mit nejakou brigadu behem roku za par susnu .. a z neceho to auto zivit a servisovat musimm :D jinak zatim co se mi z tech prispevku tak nejak zamlouva kdyz jste mi totalne to sti zebrali :D (jinak wrx 08+ vypads jako typicka impreza nema vlastne nic jinyho krom motoru .. Proste designove je to krome nalepky wrx na masce nerozeznatelne a proste takova nudna ta sti uz ma rozsirene blatniky atp uz to vypada lepe .. Kazdopadne mko bmw sem premyslel proto ze moc lidi si ho nekupuje ale jak ste mi napsali ty ceny a najit slusny kousek problem tak taky pada tzn ve vyberu zustava ta audi s4 ktera se mi dost libi (a zatim sem moc nazoru na ni neslysel od vas :) :( a teda mozna ten mustang rok 2013+ nejaka ta 3.6 popr to camaro ss ci challanger no .. Proste nejde mi o to jak se ostatni divaji na auta ale jak se ja citim v tom aute .. A proste nejak se mi nelibi ten konvemcni zpusob mysleni cechu.. Proste ty znacky a klasicky bawa ci klasicky audiny jezdi vsude a clovek je vidi furt chtel bych byt originalni a ne kvuli okoli ale kvuli svemu pocitu toho ze nejsem jako stado ovec (samozrejmne tim nezhazuji zadne majitele jakekoliv znacky kazdy ma k vyberu sveho vozu jine priority ci touhy..) ale proste znam plno lidi co si koupi bawo nebo audi jen proto ze proste to pusobi jako premiova znacka i presto ze by si radeji koupili octavku..
Odpovědět