Schválíte mi to?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Schválíte mi to?

Příspěvek od řidičBOB »

pomeranc píše: A věřil ti to vůbec někdo? Slyšel jsem,ž e je pak docela velký problém takový auto prodat, protože tomu nájezdu nikdo nevěří. I když nechat to stočit na takhle nízký nájezd už by bylo asi docela odvážný :)
Auto bylo koupeno v ČR s jasnou servisní historií autorizovaného servisu, kde jsem kupoval. Dával jsem ho na protiúčet v servisu a ještě ho nestihli ani umejt a už si ho odvezli áčka...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
evlo
Řidič začátečník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 17 bře 17:55

Re: Schválíte mi to?

Příspěvek od evlo »

V nejhorsim se daj prodat kola a auto na dily, coz taky neco hodi, takze to takova extra traga byt nemuze :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Schválíte mi to?

Příspěvek od řidičBOB »

to asi teď budu muset udělat... Opět se mi potkala kolegova O2 1.8TSI LK- tentokrát ve 175t km (poprvé ve 45t) a je to 2 měsíce před koncem leasingu. Opravu odhaduji na cca 80-90t. Takže to asi vystřelím s vadou motoru na díly...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jpear
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: stř 16 dub 15:08

Re: Schválíte mi to?

Příspěvek od jpear »

Zdravím,

doporučil bych ti se na to auto zajet podívat k inzerentovi. Má doma zeď pokrytou modely alfa romeo, je to srdcař.
To auto mi měsíc patřilo, poté, co ho hned koupil kamarád, když jsem náhle podědil Octavku. Ten kluk, co to teď má k tomu má faktury ze servisů asi za 30 tis, za poslední rok byla dělaná přední náprava, v posledním měsíci čepy řízení a geometrie. Nájezd sedí, je k tomu i servisní knížka a všechny výpisy z STK, kde je kilometrový nájezd uveden. Já to kupoval od majitelky, která jezdila pro Pepsi a dostala služební corsu, takže alfa poslední 2 roky jezdila spíš sporadicky.

Takže za mě, objeď si pár těch aut za tuhle cenu a myslím, že shledáš, že tahle je na tom nakonec zdaleka nejlépe ;-)
Odpovědět