kupa felicie 1.3

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
jjj
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 led 20:32

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od jjj »

No jo, jenže když bude potřebovat projít technickou (pokud mu zrovna nevyjde někam na konec toho 2letého intervalu - a to se nezmiňuju o tom, že auto nechce jen na 2 roky), tak do něj taky bude muset peníze nejspíš nacpat, a to samý když se podělá neco, co prostě bude třeba spravit. To si ale musí Peter rozmyslet sám, co mu za to stojí a co ne, a co konkrétně od auta očkává, kolik si toho sám může na něm opravit, kolik do něj vrazit, za jak dlouho, atd.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Koupit Favo s novou STK. Klidně i podivně udělanou :D Tedy STK na 2 roky a jezdit. Felda z roku 95 je na 7 let sebevražda
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Slawall »

Jestli nemáš na servis, tak se na to vyser. Já koupil v červenci Feldu 1,3MPI za 10 000Kč, z rodiny, takže vím, že v době koupi měla opravdu 116 000km...za tu dobu jsem už musel měnit přední tlumiče, u výměni tlumičů se musely vyměnit i dorazy (cca 3000Kč s prací), pak něco lupalo v pravém kole, homokineťák to nebyl, byly to ložiska a zrezlá pružina a manžeta nebo co, cca 1600Kč s prací. Nový výfuk 1600Kč ten jsem si měnil sám, před Vánocema jsem měnil termostat, ten stál v autobenexu 500Kč, ten jsem zase měnil sám...ty díly jsou třeba levné, ale u takového auta se toho mění hodně, takže to vyjde poměrně draho. Náznaky rzi jsem si taky opravil sám, ale lak něco stál, cca 1000Kč...atd atd.
Naposledy upravil(a) Slawall dne úte 03 led 21:59, celkem upraveno 1 x.
2.016V 99kW
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

To jsi popsal naprosto přesně. A to jsi ještě optimista
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Slawall »

No zatím je vše ok, už tam není nic, co bych teď musel měnit...ikdyž vlastně zadní tlumiče se taky musí vyměnit a to zase nebudou jen tlumiče, ale plno dalších věcí u toho.
2.016V 99kW
peter2523
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03 led 19:19

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od peter2523 »

fuuu, tak vedel som ze nejake investicie bude treba ale az take velke? to potom fakt to radsej nekupit...
takto pomimo, za kolko by sa dalo kupit ojazdene auto aby netrebalo do neho vrazat velke peniaze?
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

čas Felicií je pryč
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

peter2523 : Kolik peněz to má stát? Jak to má být velké?
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
peter2523
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03 led 19:19

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od peter2523 »

v podstate mi to je jedno ake auto to bude... jedina podienka aby to jazdilo. a kolko to ma stat? to praveze neviem, neviem kolko musim dat za to auto aby to jazdilo bez investicii. mam iba 800eur viac nie... a z toho asi nic nebude
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Ty chceš auto za 800 euro bez investic? :-? Já zase hledám Svatý Grál :D
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět