kupa felicie 1.3

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Slawall »

Tohle na 7 let? Uf...

Jinak díly na feldu jsou poměrne levné, problém je v tom, že je toho většinou třeba vymněnit více, tzn. žeš částka za servis se stejně vyšplhá poměrně vysoko.
2.016V 99kW
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Na 7 let? =)) =)) =)) To bude kurva pokladnička. :-B Už teď to není moc libovka. Za 7 let to bude smrtikára
Naposledy upravil(a) Smrťák dne úte 03 led 20:45, celkem upraveno 1 x.
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
peter2523
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: úte 03 led 19:19

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od peter2523 »

ja som volal majitelovi, povedal mi ze tie zadne blatniky su zkorodovane, ale ze mi da hned aj nove.
kazdopadne pojdem sa zajtra nanho pozret, hadam zjednam cenu trocha nizsie, a dam vedet, skontrolujem vsetko co ste mi tu poradili...

//kolko tipujete ze to vydrzi? az na tom budem za7 rokov este jazdit, tak to bude asi take ako dnes skoda 120 :)
Naposledy upravil(a) peter2523 dne úte 03 led 20:48, celkem upraveno 2 x.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Neber to. Ono to vydrží 7 let jezdit,ale bude to 7 let průběžných oprav.A můžou být i drahé. A né ,že né
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Pokud můžu radit,kup si raději SPI,tedy BMM . Nejede sice tak dobře od spodu,ale je to spolehlivější. Nezasírá se klapka,je tam ŘJ bosch A NÉ PORUCHOVÁ SIEMENS. Není tam zapalovací lišta(také se sere) Mám vypočítat co všechno se na tak ojetém autě může posrat a také posere ? Konkrétně na Feldě
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
jjj
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 led 20:32

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od jjj »

Hm, to s tou klapkou a zapalovací lištou může být problém, ale taky nemusí... asi to je i o štěstí ;-). Každopádně ať už teda BMM nebo MPI, tak určitě 50kW verzi, protože 40kW vůbec nejede (osobně teda mám 1.6 a mám ji rád, nestěžuju si :-) ). Taky záleží na tom, kolik si toho můžeš udělat sám doma (pak to bude prakticky jen ta cena dílů při opravách). Možná se zkus zeptat přímo na www.feliciaklub.cz, je tam hafo lidí, co ti ke koupi feldy určitě něco řeknou.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Dostatečně jede i ta 40kw(má stejně víc). Když už Feldu,tak ne na 7 let. To raději Favo na 2 roky a pryč
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Koupí Feldu a? Gumy na hovno,zadní tlumiče na hovno,odejde tu ložisko,tu homokineťák, tu palivová pumpa, klapka za 4500kč bez práce,lišta,brzdy se serou každý rok,pokud jsou na STK kreténi,tak každý 2,5 rok sklon světel v háji a 1000kč v prdeli. ATD a ATD
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
jjj
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: úte 03 led 20:32

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od jjj »

Já se nechci dohadovat, jenom mi to v dané cenové relaci přijde jako nejlepší volba. Když si koupí favorita, tak do něj peníze cpát nebude? To dost pochybuju... Jestli jede 40kW dostatečně, tak to je asi věc názoru a záleží,kde se s tím jezdí. Třeba po městě to je určitě v pohodě, ale kdekoliv jinde ne, tím spíš, když tam pak jede víc než jeden člověk a nějaká bagáž k tomu. Možná to taky záleží od kusu (jak je motor zajetý, resp. jaké jsou adaptační hodnoty v ŘJ), ale moje zkušenost je, že 40kW bych fakt nebral.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: kupa felicie 1.3

Příspěvek od Smrťák »

Napsal jsem: Koupit Favo na 2 roky a prodat. Né ho proboha opravovat =)) =)) =))
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět