berlingo rifter proace city combo

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od Stepan »

M.Z. píše: čtv 20 říj 20:44 Dnešní klasika, objednal jsem v září Iveco Daily, dodání 14-15 měsíců...
Nám v cervnu 2022 rekli listopad 2022. Teď rikaji srpen 2023. Kdybych ho fakt nepotreboval, nacpu jim ho do prdele uz z principu. Rict to rovnou, vezmu jiny.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od abgx1 »

tomaster76 píše: pon 05 čer 12:26 Zdravím. Niečo nové s objednanou toyotou proace city čo mala prísť v júni???
Tiež mám takú objednanú, ale predajca stále nevie ani približný termín dodania.
Obrázek
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od Zajda »

Třeba čekají jak jim vyjdou flotilové průměry CO2.
《》
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od abgx1 »

Vraj nedostatok dielov(nestihaju vraj vyrabat automaty a dizle) + extremne vela objednavok


To auto sa dalo kupit za 20 800€ bez DPH s dlhym razvorom, 130hp dizlom, 8st hydromenicom a plnou vybavou(az na 3.rad sedadiel a packet so stresnym oknom)... Jedina konkurencia(tourneo/caddy) stali v podobnom konfigu skoro dvojnasobok.
tomaster76
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 05 čer 12:14

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od tomaster76 »

Dakujem za info. Ja som objednaval 7/2022. A všetko nasvedčuje tomu že mi to auto tento rok nedodajú :(
A som zvedavý či ho vôbec dodajú a či ešte bude platiť tá cena na zmluve - tým sa predajca chválil že garantujú cenu pri objednaní.
Len to ani on nevedel že to bude trvať 2roky :) Je to celé na hlavu ~x( čakať toľko na auto, len čo keď také potrebujem.
Ja mám objednanú tiež Proace City - Long 130hp dizel, 8st. automat. - 7 miestnu.
Alternatívy mám naštudované ale žiadne auto v danej cenovej kategorii neponúka všetko čo od toho auta chcem.
Takže budem čakať a dúfať že moja stará vw caddy - r.v.2005 - 370 000km (tiež 7miest. a automat) a to ešte nevzdá a dovozí ma kým príde ta Toyota.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od abgx1 »

@m.z. mal si na tom svojom aute tazne? Netrcalo velmi do spodu pod auto?


Sa rozhodujem medzi pevnym a odnimatelnym, a obavam sa ze ked dam pevne tak s tym na nespevnenych cestach pooriem zem.
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od delphin »

Já teď viděl v Buapešti drobný ťukanec na křižovatce a zadní auto se na neskryté tažné pověsilo. A při sundávání toho zadního auta slušně doničili i nárazník auta s tažným, takže za mě jednoznačně sundávací / sklopné tažné a skutečně ho schovávat.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od abgx1 »

Tak tam ide hlavne o to ze ho potom davat dole musis.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od M.Z. »

delphin píše: pon 28 srp 09:49 Já teď viděl v Buapešti drobný ťukanec na křižovatce a zadní auto se na neskryté tažné pověsilo. A při sundávání toho zadního auta slušně doničili i nárazník auta s tažným, takže za mě jednoznačně sundávací / sklopné tažné a skutečně ho schovávat.
není nad pevné tažné, všechny ty sklopné hračky, jsou při aktivním využívání, za chvíli samá vůle a stojí to za pytel.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: berlingo rifter proace city combo

Příspěvek od abgx1 »

Tak pevne sa vraj vylucuje s parkovacim senzorom. Bude nakoniec nejake vertikalne ze nebude ani nic trcat pod autom v nenamomtovanom stave.
Odpovědět