Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Zajda »

Nakonec z toho vypadne malá lehká RS4 :-)
《》
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Koukám, že jsem zapomněl na to nejpodstatnější ;) V tomto případě by M140i xDrive nahradila O3 RS, protože polovinu zimy bydlím v 800 m n.m. a pravidelně přejíždím do Česka přes 1000 m n.m. Malý lehký hbitý Swift Sport bych si ponechal :) A miata? Ta je neprodejná, ta je moje láska :-bd Naštěstí jsem i se současnou skladbou trojgaráže spokojen, takže mohu v klidu spřádat sny a rozhlížet se, kdybych o něco zajímavého zakopl ;) Nemám čas na tom cíleně pracovat, jako správný předčasný důchodce mám větší honičku než dříve :D Dnes jsme pokecali o autech s mechanikem, tak jsem dal tu okamžitou myšlenku do placu. Do večera emoce opadly a pořád asi první místo má S1 :) Jako v Pyšné princezně, odvolávám, co jsem odvolal :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

Aj som si myslel pri citani, ze taketo nekake nekake myslienky sa asi objavili :-w

No v takom pripade, ked kalkulujem budget 25 + cca 15-20 za co by sa mohlo podarit RS pustit do sveta, tak bych ani omylom nerozmyslal nad 140i ale smeroval to urcite o segment vyssie...

Neviem preco ale vzdy mi tato znacka prisla spravne quirky...
https://m.mobile.de/auto-inserat/alpina ... /361488894
Alebo potom klasika a pre teba asi jednoznacna volba...
https://m.mobile.de/auto-inserat/bmw-m3 ... 57960.html
Ale kedze viem ze xDrive sa od 180 vypina a niekedy na tom snehu musis rychlejsie a RS4 sa nam tam nezmesti tak aspon...
https://m.mobile.de/auto-inserat/audi-s ... 62240.html
...ale nakoniec, bych sa uskromnil a aj napriek totalnej nenavisti k jeho infotainmentu, bych skoncil v...
https://m.mobile.de/auto-inserat/volksw ... 72001.html
...ten diff vzadu to proste posuva na uplne iny level a ak bych mal vsetky auta predat a mat za to len jedno jedine na vsetky prilezitosti, tak toto by bola moja volba :ymblushing:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Vrooom »

Ale ta 1er je aspoň malé auto, tohle mi všechno přijde velký ... By mě zajímalo zda ten xdrive jde zasvorovat?!, to by mohlo být pak pekelný svezení :)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Stepan »

Tak. Myslím, že v tomhle případě rozhodně neplatí, že větší = lepší :-)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

To ani automaticky netvrdim, ale Octu nahradit s 1er moc realisticky nevidim x_x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Ono to má ještě jeden háček. O3 RS jsem koupil novou za pár korun prizmatem dnešní ceny, vím o ní vše od počátku a moc se mi nebude jí chtít prodávat. Jak je to s miatou už jsem napsal. A pokud budu měnit swifta, tak asi fakt jen za tu S1. A hlavně momentálně nemám čas to řešit, nechám to asi až bude opadávat listí.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Načatý příběh má mít konec. Což má i moje uvažování v tomto vláknu ;) Listí už opadává a za oknem přijel svatý Martin na bílém koni. Možná je dobře, že mě jiné starosti donutili dát si pauzu ve výběru. Vše se asi nakonec otočí úplně jinak :D Jako malé a lehké auto, i ten výkon tam nějaký je, si určitě nechám MX-5, to je neměnné :) Úlohu daily car by mohla převzít O3 RS, jako všestranné auto je super :) A jako třetí auto, opravdu už ale další chtít nebudu, by mohlo přijít na příští léto něco většího, silnějšího a zajímavějšího, i když větší kufr je pořád podmínkou. Jel jsem kolem velkého dealera Fordu a v dnešní době předražených, často na hlavu postavených aut, mě upoutal Mustang ;) Za menší peníze než dnešní nesmysly za 1,5 mega a víc. A je tam poctivých V8 5 litrů, žádnej hybrid a i ten kufr to má. Prostě pořádnej kus auta, který bylo snem za klukovskej let a kterých už moc nebude ;) Tuhle zimu si ale ještě užiju swiftíka sport a v průběhu času otevřu debatu o Mustangu ve fordím vláknu. Mě na tom asi nejvíc baví to vybírání a hledání :D
Naposledy upravil(a) jerry dne sob 11 lis 13:55, celkem upraveno 1 x.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od Snowman000 »

Tak tomu sa hovori slusny odklon od zadania, ale zaroven uplne chapem, sam sa obcas pristihnem pri myslienkach na nejaku tu V8 ;)

Ja kdybych mal brat Mustanga tak jedine Bullitta :x
https://m.mobile.de/auto-inserat/ford-m ... 15631.html
Ako jeden z mala by mal fungovat aj v zakrutach a na brzdach a myslim, ze ho tu niekto na AF aj ma :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Malé lehké a výkonné auto do 20.000 EUR

Příspěvek od jerry »

Jj, to je pěkný kousek. Chci počkat jaké budou na jaře ceny na auta Tageszulassung z letošního roku. Používal bych v létě na časté cesty mezi Bavorskem a Českem. Takže teď mám čas na studium všeho okolo.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět