Výběr auta do 50 000 Kč

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Kajbicka
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16 zář 14:15

Výběr auta do 50 000 Kč

Příspěvek od Kajbicka »

Zdravím, už delší dobu sháním na internetu nějaké auto za rozumnou cenu a tou je už zmíněných 50 000 Kč. Máte někdo nějaký typy, zkušenosti na značku případně konkrétní auto? Mé podmínky jsou nafta, úložný prostor, aby nebyl úplně malý. Chci aby se vešlo do kufru dětské 24" kolo při sklopení sedaček samozřejmě.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Výběr auta do 50 000 Kč

Příspěvek od Jenyk »

Mondeo MKIII. Velké, jednoduché, opraví to každý kovář. V téhle ceně jsou i pěkné kousky.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
honza36
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 18 říj 15:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr auta do 50 000 Kč

Příspěvek od honza36 »

Ahoj já bych ti doporučil jedničkovou octavii 1.9 tdi. Levný provoz i servis. V kombíku má spoustu prostoru.
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Výběr auta do 50 000 Kč

Příspěvek od Čičo »

V tejto cenovej kategórii sa hľadá konkrétny zachovalý kus a nie model.
Rob09
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08 lis 15:53

Re: Výběr auta do 50 000 Kč

Příspěvek od Rob09 »

Zdravím, aktuálně hledám svoje první auto. Preference je něco dostupného, levného, né moc velké a spolehlivého. Tomu odpovídá jak výběr, tak cena kterou si mohu dovolit zaplatit. Po konzultaci se známými jsem se rozhodl zaměřit na vozy značky Škoda modelu Fabia (většinou rok výroby 2004-2006). Cenové rozpětí, které si mohu dovolit, se pohybuje kolem 25-40 tisíc kč. Zaměřil jsem se na autobazary (konkrétně AAA Auto), kde jsem našel několik kusů, které odpovídají mému výběru. Nyní řeším dilema, jestli má smysl si auto nechat před koupí ještě zkontrolovat. Logika říká, že ano, ale na druhou stranu je to nějakej náklad navíc (minimálně 2-3 tisíce). Bohužel v rodině ani u známých žádného automechanika nemáme. Je tak složité se zorientovat při hledání dobrého automechanika či nějaké služby (která se tím zabývá). Nerad bych naletěl nějakému podvodu nebo utratil víc, než je nutné. A proto se obracím na Vás? Zda byste neměli nějaký tipy, popřípadě zdali vůbec dává smysl řešit kontrolu ojetiny v této cenové relaci? Je možné konkrétně AAA Auto věřit, zda jejich kontrola je skutečně kvalitní?

Předem díky za komentáře a vaše rady:-)
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Výběr auta do 50 000 Kč

Příspěvek od petr_riha »

Nechceš naletět podvodníkovi a první, co uděláš, je, že se podíváš do áček? Tady mi něco nehraje :-D :-D

V téhle ceně to žádná hitparáda nebude, být tebou, koupil bych za 10k něco, co má na 1,5-2 roky technickou a jezdil. Až se to rozbije, hoď to ze skály a kup jiné.

Až si za 3-4 roky něco ušetříš, kup si nějaké normálnější auto.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Odpovědět