GTD + STI

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Senior se byl projet a nemůže se dočkat, až mu to budu půjčovat :D
Zároveň vznesl požadavek, jestli bych se ještě jednou neprojel s RS230 kombi. Že prej by se mu hodilo, kdybych toho kombíka přecejen měl. Vy ste se na mě domluvili :((
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od ctrl_j »

RS230 combi bude po republice tak jednotky kusu, takze zapomen ze by sis vybiral barvu…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Napsal jsem inzerát na starý auto a dolů připsal, že cena je sice k jednání, ale jestli mi zavolá nějaká buzna z AAAček a bude mi nabízet polovinu a to "jenom pro Vás milej pane", tak ho kopnu do koulí. V AAA očividně pracují inteligentní lidé, protože mi volala ženská :ymdevil:
E: @ctrl_j v pořádku, kdyby byla v manuálu, neměl bych problém. Nicméně to stejně není aktuální, já už BRZ nedám :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
greg
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od greg »

normálne sa teším s tebou :D môžeš nás potom obšťastniť fotkami ;)
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od oxik »

=)) =)) made my day
bude mě tahat na prodejnu, kde se mi bude pokoušet zadržovat doklady a nabídne 100k, velmi se naseru, kopnu prodejce do koulí a zavolám fízly a ČOIku
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od řidičBOB »

Sprostá propaganda :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od Stepan »

Možná o tom pak napíšu nějakou povídku, sága pokračuje. Slečna z AAA se po otázce, zda ten inzerát dočetla do konce, chvíli něco datlovala do klávesnice, pak řekla, že ano, samozřejmě. Nicméně po chvíli rozhovoru, kdy se mě ptala na informace, které jsem v tom inzerátu výslovně uvedl, jsem se musel chtě nechtě otázat, zda je gramotná. Zdálo se mi, jak kdyby se zajíkala a hovor ukončila, že v naší spolupráci nevidí potenciál.

O chvíli později již volal protřelejší kolega, že prej navazuje na konzultaci s kolegyní, že AAA je ochotno akceptovat nabízenou cenu, protože chápou, že za stav a historii se platí (přesně tohle jsem do toho inzerátu napsal :D ) a ať se stavím na prodejnu, že se mi bude osobně věnovat. Tak mu to auto vymydlím, baseballku přesunu z kufru za čelní sklo a vyrazím. Třeba bude sranda \m/

E: Sám sem zvědavý, kolik se mi pokusí nabídnout. Ze zkušeností známých, kteří auto do AAA dali a poté porovnávali za kolik se v nabídce objevilo, operují AAA až s 30% marží. A kdyby k mojí ceně připočetli 30%, je to imo už neprodejný. Muselo by projít stáčející kůrou atd. a už takhle je ten nájezd až podezřele nízkej...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od řidičBOB »

Jo, s Áčkama je dycky legrace. Já tam naposled zkusil prodat Sharana 2010 ve full výbavě (odshora dolů vše), po 5ti letech 180 najeto a pán (+asi 6 manažerů) mne vysmál, že co za to chci, nikdy nedostanu.
Nakonec jsem to dal do komise k prodejci, kde jsem bral MV a prodalo se to do dvou dnů o 70t dráž než jsem chtěl v Áčkách :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
retron
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od retron »

marnej výjezd...nejdřív mi nabízeli tolik kolik jsem chtěl, že je těch aut málo a mají na něj kupce :D
na místě mi nabídli o třetinu méně, tak jsem se na podpatku otočil a jel jsem pryč asi za dvacet minut volali, že mi to teda jako daj, ale to už jsem zase neměl zájem já
nakonec přijel pán až ze Zlína a byl spokojený, ale někdy to chce opravdu trpělivost
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Zábavné auto na dojíždění po dálnici

Příspěvek od ctrl_j »

Ve vsech pripadech ktere jsem kdy cetl/zaslechl to bylo naprosto stejne: Po tlf. slibi hory doly, cena plati jak si kupec zhruba nastavil, prijedes a tohle a tamto je spatne, tady to se nelibi atd. a cena pada.

Ono je to v zasade naprosto jednoduche. Jejich primarnim cilem je dostat te na ten bazar a spousta lidi pak podlehne natlaku, nebo vlastni pohodlnosti, protoze uz tam jsou a ted to muzou honem rychle vyresit a nemit s tim starosti, a to i za cenu toho, ze pak dostanou treba i o 10, 15, 20 % mene.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět