Jakého youngtimera?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5613
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od Snowman000 »

No E-type Jag je samosebou pecka...ale Series I a II uz je cenovo si myslim o dost dalej a hlavne naklady v udrzatelnom stave su niekde ine oproti Z1 ktora ma spolocne veci s E30 ;)
A pred casom bola v CR jedna na predaj myslim ze za 450tisic...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od Vrooom »

Ja bych sel do neceho po cem bych velmi touzil, byl do nej zamilovany. Sjizdel obrazky, videa na internetu. Me bavi sportaky, tak treba 635 mi nic nerika jako velky auto, ale je hezky. Treba alfa 2000 GT je pekna, ale asi bude za dost penez.

Ze se vracim ke coupe, tohle se ti nelibilo? Uz to tam stoji docela dlouho, treba neni cena pevna.
http://www.carscentre.cz/car/7980058
jerry
Letec
Příspěvky: 3425
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od jerry »

Ta Z4 těžko má 49 tis. km, stačí mrknout na bočnici řidičovi sedačky. Pro srovnání přikládám stav sedaček, když jsem prodával ereso se 150 tis. km. Že by škoda lepší materiály než bmw? :D
Obrázek

K tomu vývoji v hledání. V průběhu ročního používání jsem zjistil, že O3 RS je rychlejší, než jsem si já i většina jiných myslel. Tak bych klidně bral starší zachovalý kočár na pohodové srazy starých aut. A máš pravdu, ta 635 CSI byl tehdy můj sen, v osmdesátých letech fakt jen sen, v garáži byla Š120 ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od mmira »

jerry: zrovna sedacka v Z4 vypovida jen o tom, majitel byl cune, co nevi, jak se do takovych aut leze. tem km bych i veril, navic se daji celkem snadno zkontrolovat. BMW to zapisuje do nekolika ridicich jednotek, jedna z nich je myslim od svetel a prepsat vse bez toho, aby nastal konflikt, snad ani nejde.

co se rychlosti O3RS tyce, podle meho nazoru je to na hranici, za kterou uz je jedno, jestli ma clovek pod plynem o 80 k nic nebo o 300. rychleji se uz se pak da jet ani ne tak kvuli vykonu, ale hlavne ridicove hlave
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3425
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od jerry »

No je pravda, jestli měl řidič hodně přes 100 kg a padal do sedačky v Z4 jako shnilá hruška, tak tu bočnici brzo dokaličil :D

K té O3 RS, pokud se využijou její možnosti, tak už i v lepším autě musí být i lepší šofér, jinak to nedá. A to já rozhodně nepatřím k těm, co ty možnosti využijou na 100%. Ale zvykám si ;)

Ale ta atmosféra srazů starých aut mi učarovala, chtěl bych se tam v budoucnu i svézt :) Protože mám mechanika na báwa, tak pokukuju po youngtimerech v těchto vodách. A na údržbu fakt veterána nemám časové ani finanční možnosti. Proto ten youngtimer.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Abre
Autoškolák
Příspěvky: 81
Registrován: pát 27 pro 14:19

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od Abre »

Pojem YoungTimer pro me ztelesnuje XJC, ale podle vkusu kazdeho soudruha.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5613
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od Snowman000 »

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od Vrooom »

jerry píše:Ta Z4 těžko má 49 tis. km, stačí mrknout na bočnici řidičovi sedačky. Pro srovnání přikládám stav sedaček, když jsem prodával ereso se 150 tis. km. Že by škoda lepší materiály než bmw? :D
Obrázek

K tomu vývoji v hledání. V průběhu ročního používání jsem zjistil, že O3 RS je rychlejší, než jsem si já i většina jiných myslel. Tak bych klidně bral starší zachovalý kočár na pohodové srazy starých aut. A máš pravdu, ta 635 CSI byl tehdy můj sen, v osmdesátých letech fakt jen sen, v garáži byla Š120 ;)
To sis teda sny moc nesplnil, tehda skoda, tedka skoda octavia, takovy nynejsi ekvivalent 120, uz je na case to napravit, ne? B-)

Imho mmira ma pravdu, sedacka bude pri nasedani dost trpet.

Vzal bych neco co te fakt veme za srdce ... Ja se nedivm ze plno majitelu super aut z toho neni nijak na vetvi. (nekde jsme cetl nejaky pruzkum).
Uživatelský avatar
Londoner
Řidič začátečník
Příspěvky: 142
Registrován: stř 24 čer 14:52

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od Londoner »

Xjs je krasnej stroj jeste relativne dostupnej, ale nevim jak by to bylo se servisovanim v cr
V8 5.0L - Lovely pussycat......sold

Poradnej ofroud LR D4!
jerry
Letec
Příspěvky: 3425
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jakého youngtimera?

Příspěvek od jerry »

Abre: ten jaguar se mi líbí :)

Vrooom: akorát že tehdy Š120 skoro každej ujel a teď já s O3 RS ujedu skoro každýmu :D

Ještě by šla do úvahy Z3 Coupe, ale ta je moc mladá :( Zatím u mne pořád vede E24.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět