První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od ctrl_j »

Karambaku, taky pisete do smlouvy ze predmetem prodeje je soubor nahradnich dilu jako v AutoESA? Ono stejne u auta za 10k to nic jineho uz stejne nebude :D
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
karambak
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 21 črc 17:29

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od karambak »

ctrl_j píše:Karambaku, taky pisete do smlouvy ze predmetem prodeje je soubor nahradnich dilu jako v AutoESA? Ono stejne u auta za 10k to nic jineho uz stejne nebude :D
Hele já píšu svůj názor. Mě je jedno že ti nejdou kšefty..
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od mafel »

Koukám, že bazárníci mají zvláštní oddělení moniturující diskusní fóra s úkolem pravidelné infiltrace positivního náhledu :-)
To není špatný job pro matku na mateřský :-)
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od ctrl_j »

karambak píše:
ctrl_j píše:Karambaku, taky pisete do smlouvy ze predmetem prodeje je soubor nahradnich dilu jako v AutoESA? Ono stejne u auta za 10k to nic jineho uz stejne nebude :D
Hele já píšu svůj názor. Mě je jedno že ti nejdou kšefty..
Krom bazarovani mas i stanek s vestenim? Aneb jak ze dvou vet totalne o necem jinem dedukovat jak mi nejdou ksefty… :)
P.S. ja auta neprodavam
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1882
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od Zajda »

Pánbu zaplať za podobnou slaboduchou reklamu, člověka na vážkách to aspoň definitivně odradí od návštěvy těch šmelinářů :-)
《》
Hello
Spolujezdec
Příspěvky: 8
Registrován: úte 17 zář 17:42

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od Hello »

Už ten titulek svědčí o jisté prvoplánovosti. to je bez diskuze..
marcel.ch
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: pon 26 bře 11:10

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od marcel.ch »

Nedavno sem videl do deset Pumu, ale byla stara jak Metuzalem. Vis co, na rume kecy kdo a kdo neni podvodnik se vykasli. V bazarech se obecne prodabaj jem takova auta, jaka tam nekdo proda. Bazarnici urcite nevezmou super auto, nerozlomi ho na dva sroty a neprodaj. A je jedno, jestli to jsou Aaa nebo kdokoli jiny. Ja kupoval v Praze Oktavku, moje tehdy prvni slusny auto a az na to, ze to byla sdi, tak poslouzila perfektne. Pak sem kupoval zas v ackach Crvcko, protoze sem potreboval velke auto na psa a to zas byl takovej delnik. Je proste potreba dobre vybirat a idealne s nekym kdo tomu rozumi, obsem za desitku necekej zazraky.
PetrSulc
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: ned 12 črc 22:45

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od PetrSulc »

jasný koupíš auto za 10k a pak se budeš divit, že se ti cestou domů rozpadlo a určitě za to může ten bazoš :D myslím, že zrovna aaa mají takovu nabídku, kde si vybereš, a když si to auto proklepneš, tak proč ho nekoupit
JL2
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 20 srp 20:49

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od JL2 »

V Áčkách jsem pracoval a rozhodně si tam nekupuj taková auta.
Zákazníci dotáhli rozpadlé vraky (pamatuji na Renaulta co nebrzdil, Mondeo s prasklou hlavou, různé prasotuningy na Oktávkách, různé svařované bouračky...)
Bazar jim za to dal 1 Kč (těm šťastnějším pár tisíc), pak se to napucuje a vystaví za 20 000 Kč + 5000 Kč manipulační poplatek při podpisu smlouvy.
Je to vůz kategorie D, čili na ND a technicky nezpůsobilý. To samozřejmě podepisuješ, takže prakticky jak opustíš bránu, už se nevracej.

Pokud tam bude vůz pod 15 tisíc, tak je na něj sleva, protože ten vrak je tam už hooodně dlouho a nikdo ho nechce koupit. Stejně, výkup za 1 Kč a prodej...

Áčka jsou bazar jako každý jiný, když už tam kupovat, tak položit prachy na dřevo a koupit něco zánovního v záruce. A stejně servis, protože kolega rozsekal vejpůl funglovku Rapida s 500 km a za týden tam stál jako Mototechna :-ss

A abych Ti odpověděl na Tvoji otázku, záleží fakt na stavu než na modelu. Dá se sehnat Ford Fiesta, Fiat Punto, pěknej Favorit, Mazda 323 a nebo mě napadá ještě Felda. Jen Škodovky budou bez posilovače především.
konicek
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: úte 01 zář 08:48

Re: První auto kolem 10k + zloději z AAA?

Příspěvek od konicek »

I v Áčkách najdeš dobré fungl auto, jen se nebát investovat, sortiment na to mají. Za 10k toho nemůžeš od auta moc čekat, pokud nepotřebuješ jen občas zajet na pole nebo tak.
Odpovědět