Dacia Logan

Co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Pickuper »

přesně tak.........a je to ještě větší bída než jsem očekával :D
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Slawall »

Fakt jo? :D Horší než Felda?
2.016V 99kW
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Smrťák »

Nemůže být horší. Max. vnitřek
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Pickuper »

No jako já věděl, proč jsem si do toho ani nesedl, o zkušební jízdě ani nemluvě :D . Jako takhle. Nějaký jízdní vlastnosti a věci s tím související těžko můžu hodnotit, když jsem s tím ujel asi 200km, ale tam žádnej zásadní problém nebude. Co se týče praktický stránky věci tak tam to taky bude OK. Ale co se týče zpracování interiéru a všech dalších věcí, který člověk dneska bere za samozřejmost, tak tam je to návrat do devadesátek. I Felda měla interiér zpracovanej líp a to po všech stránkách. Uvnitř je rumun kompletně plastovej a to z těch nejšerednějších a nejtvrdších plastů co se asi daj vyrobit. Na zemi je něco, co vypadá jako koberec, ale je to tenký a spíš mě to připomíná nějakejkarton s chlupem. :D Sedí se vysoko což je dobrý pro častý vylejzání, ale jinak je sedadlo podivně tvarovaný, samozřejmě vejškově nenastavitelný, stejně jako volant. Výsledek je, že se mi tam zatím sedí docela blbě. Přepážka mezi kabinou a zadkem je kus umělý hmoty navíc v rozích s otvory snad 10x10cm takže vevnitř je celkem slušnej kravál od kol, aerodynamickýho hluku + bordelu lítajícího po korbě. Kabina je sice široká a prostorná jako kráva, ale nějaký rozumný odkládací plochy nikde. Ve dveřích jsou nějaký jako kapsy, ale fakt malinký. Navíc ten plast těch kapes má otřepy jako svině :D . Úplně nejvíc mě dojal centrál. Jak to zamkne tak je to rána jak když ti někdo kopnul do auta. Na parkovišti je to slyšet na 20metrů, když si zamkneš zevnitř tak se prvně celkem lekneš, co že se to děje :D Taktéž spotřeba asi nebude malá. Zatím je brzy na nějaký soudy, ale obávám se, že v městským provozu s lehkou nohou to furt bude spíš těch 10 :(
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
Psycho vlk Wolf
Mistr volantu
Příspěvky: 827
Registrován: stř 18 kvě 11:53
Bydliště: Zoo Praha - oddělení šelem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Psycho vlk Wolf »

Někde se hold šetřit muselo, ale co jiného nového za ty prachy koupíš (cena/užitná hodnota)? Seděl jsem chvilku v jedno z prvních Loganů. Místa je tam habaděj a ty plasty vypadaly, že jsou takové levnější, ale pro ty co jezdí občas to zas není taková tragédie. Voni třeba ty Vany mají takto udělané, protože se předpokládá, že to bude užitné auto a nebude s tím jezdit rodina. Třeba je Logan/Sandero/Duster s interiérem na tom lépe. Co by jsi za ty prachy chtěl nového? Třeba to Sandero s 1.6 stojí v Arctice 199.900kč. Na rozdíl od Koncernu má to auto aspoň MOTOR. Bych ho bral v té výbavě Stepway. :D
Peugeot 301 1.6VTi 85kw/115hp

Peugeot 406 Break 2.0HDi 80kw/110hp
Škoda Octavia I 1.6MPi 74kw/100hp
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Smrťák »

spotřeba se usadí
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Pickuper »

Psycho vlk Wolf píše:Co by jsi za ty prachy chtěl nového?
tak to netuším, neboť jsem po ničem jiným ani nekoukal, ale s těma prachama to není zas tak žhavý jak si všichni myslej.........když se to posčítalo, tak to ve finále stálo přesně 249 967Kč což už není úplně nejmíň a rozhodně to nemá nic společnýho s cenou, na kterou lákaj na bilboardech.
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Pickuper »

Smrťák píše:spotřeba se usadí
no právě, na těch 10 :D , teď to vypadá, že to jezdí tak za 12 :))
Niko nadžanel ko kerdža
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Smrťák »

Dá se s tím jezdit za 7. Po zajetí
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: Dacia Logan

Příspěvek od Pickuper »

mluvíme o stejný motorizaci, tedy o 1,6 benzín?
Niko nadžanel ko kerdža
Odpovědět