Seat obecně

Co se jinam nevejde.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Tak to urcite, nikdy som nepochopil preco mu daju prednost pred tymto...a ani cenu neberiem ako argument...jediny dovod je ta potrefena sliepka v znaku /:)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od Snowman000 »

Ibiza facelift 2012...
http://www.autoforum.cz/predstaveni/sea ... maskovani/

Viac fotiek plus nova farba...LED-ky sa chystaju iba pri xenonoch a na kapote je mozne vidiet aj urcity zlom...
http://mobilez.roadandtrack.com/future- ... za/gallery
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od bloody cardinal »

goes píše:no mne by zajimal ten preklad, odkud tu blbost vzal? a jeste zajimavejsi je, jak to kdokoli prevezme, aniz si to overi ;)
není to zcela blbost. "Gówno" je hovno, "kupa" je hromada (neboli kupa) sraček.

a Snowman: Hurvínek? Potrefená slépka? :)
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Seat obecně

Příspěvek od x2005 »

Deli píše:Ale tak třeba Ibiza je docela pěkné autíčko :) 3dv. + kombík se mi zamlouvá... Rozhodně mi to přijde hezčí auto, než třeba Hurvínek :)
Když pominut současnou Alhambru ( = New Sharan), tak problém Seatu je interiér (plus na českém trhnu naprostá nečinnost dovozce). Zrovna dneska jsem koukal zvenku na bílý Leon FR. Říkám si: "To je celkem pěkné auto za 499tKč včetně výbavy jako natáčecí bi-xenony atd." Stačí otevřít dveře, kouknout dovnitř...... a to je takový hnus, že ani za poloviční peníze. Stejně Ibiza - z venku líbivé miniauto, ale ten příšerný středový panel a vlastně celá palubka. Něco tak sociálně vyhlížejícího v současné produkci snad nedělá už ani ...... (nebudu nikoho jmenovat) :-$ Jinak ceny jsou fajn, technologie VW-standard, ale uvnitř je to fakt špatně.
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od bloody cardinal »

+1

a kvalit Subaru, aby člověku bylo všechno ostatní jedno, Seat nedosahuje.
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Seat obecně

Příspěvek od HondaMan »

Nejsem si jistý, zdali Subaru ano, ale to je na jinou debatu.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od bloody cardinal »

je to na jinou debatu, ale já mám se subaru jen dobré zkušenosti
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od Snowman000 »

S nazormi na interier plne suhlasim, tie su fakt odflaknute doslova (okrem EXEA a SHA...ehm Alhambry). Chysta sa do buducna urcita zmena hlavne co sa tyka interierov, dalsim Leonom ale obavam sa ze SEAT zase strati v urcitych dalsich oblastiach a ze strati tak trochu uplne vyznam...ak ho uz uplne nestratil v celom VW portfoliu...
Vsimli ste si ze SEAT uz nie je propagovany ziadnym sposobom cez motorsport? Nahoda to nie je...
A Auto Emocion? Ten je uz tiez tam niekde...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Seat obecně

Příspěvek od Deli »

x2005 píše:Když pominut současnou Alhambru ( = New Sharan), tak problém Seatu je interiér (plus na českém trhnu naprostá nečinnost dovozce). Zrovna dneska jsem koukal zvenku na bílý Leon FR. Říkám si: "To je celkem pěkné auto za 499tKč včetně výbavy jako natáčecí bi-xenony atd." Stačí otevřít dveře, kouknout dovnitř...... a to je takový hnus, že ani za poloviční peníze. Stejně Ibiza - z venku líbivé miniauto, ale ten příšerný středový panel a vlastně celá palubka. Něco tak sociálně vyhlížejícího v současné produkci snad nedělá už ani ...... (nebudu nikoho jmenovat) :-$ Jinak ceny jsou fajn, technologie VW-standard, ale uvnitř je to fakt špatně.
OK, Leon je celkem hrůza, byť po FL se už na to celkem dá koukat. Ale s Ibizou nemám problém, líbí se mi to víc než interiér Hurvajze... :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat obecně

Příspěvek od řidičBOB »

Snowman000 píše:S nazormi na interier plne suhlasim, tie su fakt odflaknute doslova (okrem EXEA a SHA...ehm Alhambry).
Nemohu souhlasit ohledně kvality...měl jsem Freetrack a na kvalitu si nemohu stěžovat. K autu jsem se nechoval nijak přátelsky a po 160t km nikde žádné vrzání, skřípání nebo rachtání. Interiér je ale odpudivý na pohled...kvalitativně ale nee.
Ani po FL to pořád není ono.
Přílohy
IMG_0216.JPG
IMG_0218.JPG
IMG_0219.JPG
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět