Dacia Duster

Co se jinam nevejde.
Zamčeno
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Duster musí pokrýt další zájmovou oblast,proto bohužel i 3-válec..kterej já odsuzuju..
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

Nějak pořád nechce odpovědět jestli už objednal :D šašek
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Co by jsi dal za šaška.. :) ty, jsi manéž.. :)
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Shr3k »

No a už máš teda nakonfigurováno?
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

Příspěvek od řidičBOB »

já už si začínám myslet, že tomu blbovi je tak někde kolem 15ti let...takže jezdí max. na oranžové Tatře. Nevěřím, že dospělý člověk může být takový kretén.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Bob : ty...já jsem jednoho takového pičusa znal. Jmenoval se Matěj Bartecký. Chodil s náma do třídy na střední.On byl v mnoha ohledech bezpochyby skutečně inteligentní a hodně nadaný. Ale prostě pitomec. Choval se jako kretén, mluvil jako kretén...A byl to typickej "vykuř". Furt se hlásil, furt všechno věděl...aktivista první třídy.

Nejlepší bylo, když se chystal nějaký výlet do Škodovky nebo co a on vstal z lavice, začal nám číst program kdy budem co dělat a když pronesl, že z třídního rozpočtu je ochoten za svého přispění koupit "pochutiny" (takhle přesně to řekl), tak jsme normálně mysleli, že přiletěl z Marsu.

Nejhorší bylo, že to byl tak málo chlap, že provokoval, ale kdybys mu dal do držky, tak utíká hned za třídním a žaluje. Plánovali jsme, že ho zardousíme ve vlaku v tunelu při výletě a vemem to jako kolektivní vinu, takže by s každej odseděl jenom něco málo, ale nakonec nám přišlo lepší doufat, že se dožije 105let a to, že žije bude vlastně jeho největší trest :-D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

Příspěvek od řidičBOB »

jak jsem to četl, tak jsem si vybavil tuto scénu:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Lachende Bestien »

@jirka87
Příběhy ze života jsou lepší než beletrie. Pokud ovšem zmiňujete u toho člověka relativně vysokou inteligenci a nadání pro studium, k místnímu reklamnímu šášulínovi bych ho nepřipodobňoval.
A čím se mimochodem zabývá dnes, nevíte?
Tipoval bych to na kariéru profesionálního politika. :^o
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Bob : trefa téměř kolosálních rozměrů, ale on nebyl až tolik průbojnej. Reakce zbytku třídy byla naopak mnohem průbojnější :-D

Lachende : On se ani nemusel učit. Ta škola nebyla úplně lehká, měli jsme například mechaniku strojů apod. počítaly se síly..pnutí v nosníkových konstrkcích apod. On to zvládal s prstem v nose. Byl hodně do matematiky, fyziky a v autech se taky teoreticky vyznal. Podle mě šel na Báňskou, ale dál o něm nic nevím a jsem za to rád.

Jinak ještě perla na závěr. Bylo nás ve třídě 31 kluků..Masakr. Holku tenkrát moc lidí nemělo a když, takne na škole. Tuten vůl si ale našel a nějak ukecal jednu uťápnutou holku z vedlejší třídy a nějak spolu začali chodit. Ti, co holku ve škole měli se tam po sobě o přestávkách plazili, jazyky až v krku a tenhle stál proti ní, hlavu 5cm od jejího obličeje (byl o něco vyšší, než ona) v podstatě jí mluvil do čela a držel ji u toho za obě ramena...To bylo obskurdní se na to dívat :-D Tak nějak si představuju sexualitu ve věku 23.století. To bude vrchol perverze tou dobou :-D Takže se dá vlastně říct, že předběhl dobu.
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

SUV Duster může řídit kdokoli..i hovádka zde nahoře.. :D
Naposledy upravil(a) leonidas dne pát 14 čer 08:49, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno