Dacia Duster

Co se jinam nevejde.
Zamčeno
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

duster-feat-1068x623.jpg
Při práci s SUV Duster loketka tolik potřeba nebude :)
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: Dacia Duster

Příspěvek od zde. »

No a máš to už teda aspoň objednaný?
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Tak levný to mít nebudou :) Napřed půjčit na den motorizaci co budu kupovat.. ;)
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

snad se dockame :(
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Jinak já teda fakt nechápu Leonidasi co pořád myslíš tou prací. Bavíme se o práci toho auta nebo o dojíždění do práce s tímhle autem ? Ty tady vždycky postneš nějaký nesmysl, jak to auto stojí v trávě. Můžu tě ubezpečit, že s jedničkovou fabií v kombíku jsem teda jezdil po lese větší "extrémy", než co tady ukazuješ s tím Dusterem jak "pracuje". Mě nijak nedráždí Duster, ani jiné auto. Dráždí mě člověk, kterej diskutuje jen sám se sebou. A řeknu to znova - pro budoucí majitele Dusteru, kteří by náhodou narazili na toto vlákno a chtěli by tady nějak rozvíjet svou činnost a sdílet poznatky jsi konkrétně TY tohle vlákno úplně zničil. A nyní už skutečně velmi pochybuji, že si to auto kdy koupíš. Skladovek je všude po kokot a 4 měsíce tady píšeš, jak si ho koupíš. Tohle není Maybach...Pokud chci Dustera, tak si vezmu prachy a jdu si ho koupit. Ráno se rozhodnu a po obědě ho mám doma, nevím co tady furt řešíš.

Takhle vypadá auto, které pracuje, když už teda : http://img3.auto.cz/moje.auto.cz/img/ga ... 11832e.jpg
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Hele ty "1" fabule,jestli mají někde na skladě 1.3 4x4 hned ji beru..dej odkaz.. ;)
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Stepan »

4x4 není cíl ale prostředek. Pokud to samý naofroutil s Fabčou 1, je to spíš výsměch Dusteru :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

"Takhle vypadá auto, které pracuje"..tak to u mě je tohle..
101235168.jpg
Dustera budu mít na pracovní zajížďky,kde s valníkem asi neprojedu.. :-bd
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Dacia Duster

Příspěvek od jirka87 »

Leonidas : Ano, konečně...Tak proč tady pořád cpeš Dustery stojící v trávě s popisem "pracuje".."při práci"... ? Co to je ?

Stepan : To samý myslíš co ? Vysokou trávu ? On tady nedal jedinou fotku v nějakých normálních podmínkách, když tady nonstop mele něco o práci. Já nejsem mimo mísu, vím, kde je limit a v nazvedaných autech už jsem toho taky trochu pojezdil. Foto v příloze...Branky..Tam jak zaprší tak si ani se 4x4 neškrtneš :)) Ale nějakej dobrák tě vždycky vytáhne. Když ne jeden, tak 2

Nicméně Fabia měla jediný limit - trakce a olejová vana. Pokud jsi se rozhodl, že někam vyjedeš a narval jsi to tam pod plným, tak se ti to často povedlo. Fáčko bylo ještě lepší. Nevážilo nic a na zimákách jsi vyjel fakt hodně. 4x4 netřeba pro běžný provoz. A už vůbec ne na to "pózování na louce" co tady uvádí ten člověk jako práci. A když to nešlo popředu, tak se hold couvalo... =))

Nechci to srovnávat s Patrolem nebo Defenderem, ale Duster umí víc, než pózovat na louce. To se ale ty Leonidasi nikdy nedozvíš. Protože člověk, který i přes 3 výzvy neodpoví na SLUŠNĚ formulovanou otázku a diskutuje výhradně sám se sebou má skutečně mentální poruchu.
Přílohy
13112010207.jpg
Naposledy upravil(a) jirka87 dne čtv 07 bře 13:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

az bude skladem 1.3T tak bude mit jinej pozadavek :D treba aby to stalo ty 4tisice co vcera prej vyhral :D nebo na tom prachy mel a uz je prohral. tezko soudit takovyho magora
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Zamčeno