Dacia Duster

Co se jinam nevejde.
Zamčeno
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

northwind píše:Vim o jedný menší obci, která by si z rozpočtu mohla pořídit i klidně prémiový SUV a příliš by to nepocítila, ale aby nedráždili občany, tak si pořídili právě Dacii Duster a starosta v tom jezdí a nikdo si nestěžuje.
To je správná volba starosty..taky bych raději koupil třeba Volvo XC90,BMW X5..jenže já když koupím,tak bude nadávat max má žena,ale starostovi všichni ;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dacia Duster

Příspěvek od řidičBOB »

Rozdíl je ale v tom, že starosta to nekupuje ze svého. A veřejný rozpočet je asi na něco jiného, než aby si starosta vozil prdel v XC90...i když na to “vesnice má”
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Lachende Bestien »

Nakonec stejně rozhoduje starosta, na co vesnice má nebo nemá. Je ovšem zcela pochopitelné, že své místní voly(če), kteří se mu na "služební" auto de fakto skládají, nebude příliš dráždit pořízením 2milionové plechové krabice.
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Přesně tak.. :) Nakonec auto nedělá starostu ale starosta vesnici či město.. ;) proto Dacia Duster na menší lokality bohatě stačí a je klídek :-bd
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Lachende Bestien »

Souhlas. Na popojíždění po nějakých zapadákovech nebo do lesa na dřevo apod. bohatě stačí i Hadr na prach. Zdarma jako "služební" bych ho i bral.
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Tak jen tak dál,ať se Dacii daří i v novém roce.. :-bd
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Dacia Duster

Příspěvek od Stepan »

řB: Já se klidně přiznám k východní závistiví mentalitě a naopak, OZtko v A6 by mi napovídalo něco o zbytečně vysokých maržích. Jasně, něco jiného je, když seš majitel, obratově se pohybuješ v desítkách mega+ a řeším tomu odpovídající objemy. Würth používá pro standardní obchodníky Rapidy, to je snad ještě levnější než Duster. ;) Samozřejmě, není obchoďák jako obchoďák. Je něco jiného fungovat jako mluvící donašeč katalogu a něco jiného přijet na staveniště/fabriky, podívat se na jejich výrobu a být schopen sofistikovaně mluvit, případně z hlavy rovnou přibližně naceňovat. Tuhle u nás bylo pako, co nevědělo rozdíl mezi šroubem a vrutem. Jsem myslel, že si dělá prdel =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

U nás nejslabší obchoďák má nárok na klíčky od slepice(škodovka) ti lepší od Hyundaie Tucsona a Volvo V60
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Dacia Duster

Příspěvek od mattonecz »

a montér si šetří na duster a tapetuje nesmysly na netu :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Dacia Duster

Příspěvek od leonidas »

Na Dacii Duster mám :) ještě ale před 1.3 TCe 4x4 příjde na řadu nová koupelka,kuchyň a v zahradě altán na víkendové parkování Dustera.. :-bd
Zamčeno