Volvo

Co se jinam nevejde.
Odpovědět
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Volvo

Příspěvek od jirka87 »

Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Volvo

Příspěvek od ctrl_j »

Stepan píše:Ještě k tomu omezovači: U konkurence padl poměrně zajímavej názor -> že možná vůbec nejde o bezpečnost, ale odpověď je potřeba hledat u omezovače na 200km/h u levnějších Lexusů, třeba IS300h, protože je nějakým způsobem limitován CVTčkem, při lítání přes 200km/h by se poměrně rychle přehřál, převodovka kaput, Hitler auch kaputt. Zatímco nějaký LS600h už má konstručně jinou (a tím pádem dražší) skříň, takže 250km/h s prstem v nose. No ale rozpouštět cenu takovéhle převodovky v nějakým trojválcovým hybridizovaným (což je trend) nesmyslu za milion i s DPHčkem jde dost těžko, takže se to zařízne shora, aby to prostě nevadilo.

To dává zvráceným způsobem smysl, ne? :ympeace:
Zatim neni technicky duvod, Volvo tam ma stale klasicky 8° Aisin, ktery s 220+ nema problem. Taky jsem nekde zahlidl, ze to omezeni na nekterych trzich nebude absolutni. Cili tech moznosti jak to nakonec bude je vicero.
Bud to omezeni na vybranych trzich nebude vubec, nebo bude odstraneni omezovace jako volitelna polozka vybavy. Anebo to jako polozka vybavy bude nakonec vsude…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
dzefer
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28 bře 15:35

Re: Volvo

Příspěvek od dzefer »

HOUZJ5AJ píše: - rádio neumí číst USB po adresářích, ale jen podle třídění - sklady, interpret, alba atd., ale třídění podle adresářů jsem tam nenašel
tiez som riesil na V90. Da sa to obist cez playlisty. Do kazdeho adresa si vytvoris playlist so zoznamom skladieb a sensus potom ponukne tieto playlisty, takze vlastne prehrava jednotlive adresare. Inak smutne riesit toto v aute za take peniaze...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo

Příspěvek od řidičBOB »

Ten infotaintment by měl projít nějakou revitalizací v novom MY/FL
No pain, no gain.
Vespa time \m/
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 157
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Volvo

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

dzefer píše:
HOUZJ5AJ píše: - rádio neumí číst USB po adresářích, ale jen podle třídění - sklady, interpret, alba atd., ale třídění podle adresářů jsem tam nenašel
tiez som riesil na V90. Da sa to obist cez playlisty. Do kazdeho adresa si vytvoris playlist so zoznamom skladieb a sensus potom ponukne tieto playlisty, takze vlastne prehrava jednotlive adresare. Inak smutne riesit toto v aute za take peniaze...
Díky za tip, vyzkouším. Ale přesně jak říkáš, u takhle drahého auta v ceníkovce výrazně přes 2,5 mil. je to smutné....
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo

Příspěvek od řidičBOB »

V90 výrazně přes 2,5 mio? Já si postavil T6 CC + komplet příplatková výbava a jsem pár tisíc přes 2,5 ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 157
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Volvo

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Sorry, psal jsem o XC90...
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo

Příspěvek od řidičBOB »

To je jiná ;-)
Ale ten systém je vlastně stejný ve všech modelech. XC90 je už akorát po FL a i ten systém měl projít upgradem...tak třeba se to změnilo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
dzefer
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28 bře 15:35

Re: Volvo

Příspěvek od dzefer »

Ja ročne(15 000 km) v90 R-Design za 31 bez DPH z nemecka, ale len sociálna výbava :-s
Přílohy
IMG_20190330_105124-1024x768.jpg
Odpovědět