Stránka 1 z 1

Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 14:57
od Nomad88
Zdar borci neco o autech zhruba vim ale potreboval bych poradit. Chci si koupit Hondu a přemýšlím zda Civica nebo Prelude? Jde o to ze jsem fanoušek tuningu jak motorového tak vzhledoveho a budu chtit na autě zvyšovat výkon a celkem rapidne na dvojnasobek a vic vykonu nez ma v zakladu proto se ptam ktera volba je lepší? Na YT jsou videa většinou s Civici kteri maji 400 a vice koni ale Prelud jsem tam moc nevidel. Diky za odpověď a omlouvam se za diakritiku pisi na telefonu.

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 15:22
od Stepan
pořádně udělaná přestavba na 2x a více výkonu bude stejně zahrnovat výměnu půlky auta, takže bych se spíš soustředil na neprolezlou kastli ;)
ovšem vzhledem k tomu, že se musíš ptát, pochybuju, že se o "pořádnou" přestavbu bude jednat. A pak je to jedno, v daném stáří se v tu chvíli rozpadne všechhno

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 18:01
od x2005
Sehnat Prelude (Preluda) v použitelným stavu bude asi dost kumšt......

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 20:07
od Nomad88
Ano budu se snazit o velkou dlouhodobou prestavbu a vzhledem k tomu ze nemam na ucte miliony par let to potrvá. Jinak ano vim Preluda v dobrem stavu najit je problem a nejspis bych ho bral z Německa preci jen vypadaji a vetsina i jsou v lepším stavu. Na tu otazku ktere auto by se hodilo vic jsem se ptal z duvodu ktery motor se na motor a stavba vozu se k tomu vic hodi i presto ze budu vetsinu dílů měnit.

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 20:19
od M.Z.
Dobrá investice a co pak s tím autem zamýšlíš dělat?

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 20:29
od Stepan
zázračné auto z Německa je už mýtus. Jednak odtud umí už dovézt auto každý jouda, takže nejlepší kousky mizí ihned, a navíc Němci tvoří mezi prodávajícími menšinu. Většina prodávajících jsou pochybný autobazary vlastněný někým, kdo imigigroval dřív než to začalo bejt cool. Pro pořádný auto se jezdí dál na západ. A mimochodem, pak není problém realizovat okamžité přeprodeje s marží kolem 25%. Kupujícím byl v tu chvíli jeden známý a v telefoním seznamu vysoko se vyskytující autobazar. Oni si na to plesknou dalších 30% a každý zájemce o "sotva zajetej turbodýýzl" si může spočítat, kolik ta herka při odchodu od prvního majitele stála ;)) O stavu auta nemluvím, ale v popisu inzerátu se o něm autobazar vyjadřoval krásně =))

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 21:00
od řidičBOB
...jenom bych opravil tu nepřesnost o imigraci a vlastnictví autobazarů: bazary vlastní Turci, kteří jsou druhou nebo třetí generací Turků, kteří se do D přistěhovali po 2. světové válce ;-)
Tím je nechci nijak obhajovat, ksidl prolhanej je to fest ;-)

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pon 08 srp 21:42
od Bully
To zase davali v TV nejaky dil Rychle a zbesile?

Re: Prelude vs Civic

PříspěvekNapsal: pát 12 srp 07:46
od řidičBOB
Ale tak Prelude 4WS byla ve své době hezká a zábavná "kára"