Lotus Evora

Co se jinam nevejde.
Odpovědět
drobik
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 úno 21:53

Lotus Evora

Příspěvek od drobik »

_IGP2069.jpg
_IGP2066.jpg
_IGP2064.jpg
Ahoj v pátek jsem viděl na Praze 3 Evoru s logem Autofora to bude test či co ?
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Lotus Evora

Příspěvek od pjanda »

Ano, meli jsme ted par dni Evoru k dispozici, test urcite bude. Ale napoprve neco strucnejsiho, meli jsme to jen kratce a nebyly ani moc vhodne pro takove auto, takze nebylo mozne peclive zhodnotit vse potrebne...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Lotus Evora

Příspěvek od Pajjoun »

:ymapplause: Tak jestli budou přibejvat testy zajímavejch aut takovym tempem, jako za poslední tejden, tak si AF určitě najde stálou klientelu. :-bd
TSs
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Lotus Evora

Příspěvek od goes »

tak tak, pak udelaji soutez o ferrari a je dokonano ;)
drobik
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 úno 21:53

Re: Lotus Evora

Příspěvek od drobik »

pjanda píše:Ano, meli jsme ted par dni Evoru k dispozici, test urcite bude. Ale napoprve neco strucnejsiho, meli jsme to jen kratce a nebyly ani moc vhodne pro takove auto, takze nebylo mozne peclive zhodnotit vse potrebne...

já jsem viděl nějakou bílou placku co nevypadalo ani jako ferrari ani jako lambo z tramvaje a nevěděl jsem přesně co je zač tak jdu blíže a tam cedulka autofora . To jste testoval vy ?
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Lotus Evora

Příspěvek od pjanda »

Myslime to s AF opravdu vazne a mam zde mnohem lepsi podminky pro to venovat se i podobnym vyjimecnym vecem. Jak moc lidi to oceni, to se uvidi, ale verim, ze se jich par najde :)

Abychom neodbocovali - Evoru pisu ja a je to rozhodne zajimave auto. Je to na jednu stranu posun Lotusu tim smerem, ktery jsem si pral (vetsi a bezne pouzitelnejsi auto), na druhou stranu zustava docela ucelnym sportakem. Skoda veci od Toyoty, ty tomu moc nesedi a me take ne, ale co je naprosto uchvatne je podvozek. Dokonale vyuziva rozlozeni hmotnosti a nizkeho teziste, takhle "zatacive" auto se jen tak nevidi, a pritom naprosto fantasticky pracuje na spatnem povrchu. Na nerovnosech jako by se vznasel, nedava je znat vibracemi ani hlukem, ani na velkych nerovnostech v pulce zatacky neodskoci ani o pid. Trakce je opravdu dokonala - M podvozky jsou v tomto skvele, Porsche podvozky jsou vynikajici, ale tohle je jeste o tridu vys, opravdu v tomto smeru sportak do Ceska jako stvoreny.

Vice v testu :-)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
drobik
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 úno 21:53

Re: Lotus Evora

Příspěvek od drobik »

a vyjde někdy brzy ?
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Lotus Evora

Příspěvek od pjanda »

Zatim neumim rici, jsme ted trochu zavisli na mnozstvi zenevskych novinek. Kdyz jich ted bude mene, stihne se to jeste do konce unora, kdyz vice, nechame to na brezen, to uz bude klid.

Sledujte www.Autoforum.cz a nic Vam neutece ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
tomig
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: ned 20 úno 21:01

Re: Lotus Evora

Příspěvek od tomig »

Pajjoun píše::ymapplause: Tak jestli budou přibejvat testy zajímavejch aut takovym tempem, jako za poslední tejden, tak si AF určitě najde stálou klientelu. :-bd
Taky myslím :ymapplause:
Power is nothing without control
drobik
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 21 úno 21:53

Re: Lotus Evora

Příspěvek od drobik »

paráda
Odpovědět