Volvo

Co se jinam nevejde.
Odpovědět
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Volvo

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

Se zmiňovanými Volvy zkušenost nemám, ale jestli je to z období aktualni XC90, tak bych se Volvu vyhnul obloukem… Myslel jsem si, ze Volvo je skoro premiova značka, ale po skoro třech letech a necelých 50tkm s vrcholnou XC90 T6 bych už Volvo nechtěl ani náhodou. Namátkou z poslední doby: problémy s funkčnosti 4x4, měněny katalyzátor, DPF, svody, odlepujici se listy okolo oken (prý nekryje záruka a jde o běžné opotřebení), permanentně vrzajici sedadlo spolujezdce (vrzajici jako vážně hodně, žádné lehké neslysitelne zvuky, ale vrze to jak stará herka…), zamrzavajici infotaiment a ne úplně ideální funkčnost s iPhone 11 a výš, brzdy toho moc nevydrží (ale to je u mě standard daný jízdním stylem), po dvou letech totálně zrezle držáky kapoty (vyměněny na záruku, dle podmínek naposled), aktuálně problémy s dofukovanim bocnic sedadel (nedrží dofouknute a po chvíli se vyfouknou), kůže na sedadlech taky nevypadá moc pěkně. Obcas nepěkné rázy od převodovky pri přeřazení, vůbec převodovka občas vydává děsně pazvuky, ale dle servisu vše ok… Jako auto je to pěkný, prostorově vyhovující, ale kvalita teda za moc nestojí… Pri ceníkovce přes 2,5 mil. je to k naštvaní…
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
dzefer
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28 bře 15:35

Re: Volvo

Příspěvek od dzefer »

Mam uz vyše 2 roky v90 d4,motor bude rovnaký. Top.
ondra.mori
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 10 čer 18:02

Re: Volvo

Příspěvek od ondra.mori »

Dobrý den prosím o radu nebo zkušenost.
Mám Volvo XC 60 r.v. 2011 169kw a auto v tomhle počasí místo klimatizace topí. V servisu kam vozíme auta si s tím vůbec nevědí rady. Chladící kapalina je na max a neuniká. Při zapnutí klimatizace normálně sepne a chvíli chladí a pak topí. Máte někdo prosím nějaký tip nebo radu?
Moc děkuji
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volvo

Příspěvek od řidičBOB »

si tu odložím něco ze včerejší otvíračky nového salónu ve Stodůlkách :x
Přílohy
2023-10-05 20.59.14.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět