Ford Kuga

Cadillac, Dodge, Ford, Hummer, Chevrolet, Chrysler ad.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

Ja mam na kugu slevu 28% z cenikove ceny. Tak nevim jestli to pl trumfne.

A stejne nemam 800 cash. Docela mi vyhovuje delsi dodani protoze do konce roku a s prodejem astry bych to mel cca dat dohromady.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Ford Kuga

Příspěvek od jirka87 »

Aha.

Kdybych takto uvazoval a planoval veci ja, je zcela jiste, ze by mi na te Astre zakukal motor i s prevodovkou :D protoze takove stesti, jako zivel, kradez, nebo vandalismus, co jsou pojistene rizika bych nemel :D
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

Motoru verim, prevodovce a spojce uz mene :D

Ted cekam na schvaleni hypo, potom bych si uz mohl nejaky mensi uver na ico vzit a koupit drive.

Stejne furt nevim co :D

Ted sem zas koukal na tarraco plugin..
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Ford Kuga

Příspěvek od tommas »

mattonecz: Se Seaty mám teď po výběru nového auta osobní zkušenost. Jak s Tarracem PHEV tak hlavně s Leonem e-hybrid jsme se něco najezdili. Co se týká Tarraca, interiér za exteriérem trochu pokulhává a upřímně na ten výkon to díky váze moc nejelo a spotřeba nic moc.

Leon byl do poslední chvíle ve hře. Obecně jsme celou dobu chtěli 4x4 (Scout, Golf Alltrack, CX-5, Tiguan, a právě Tarraco,Ateca), ale nějak se nám tam v Seatu připletl do cesty a řekněme, že cena je zajímavá.
Nakonec jsme s ním absolovovali několik testovacích jízd, včetně jedné celodenní zápujčky. Když srovnám se stávající 6kou G194 (po posledním faceliftu) tak auto jede trochu lépe. (Leon je asi o 50 kg těžší.) Kvalitou interiéru to na Mazdu nemá, ale až na "okrasné" lišty ve dveřích je vše kvalitně udělané a celkem pěkné, ty lišty u testovaček už vrzaly. U Mazdy si stěžuji na hluk od kol, no Leon na tom byl hůře, celý podvozek nic moc utlumený. Naopak o motoru člověk ani neví, přechod mezi EV a benzinem nerozpoznatelný a reálný dojezd 53-55 km - město, dálnice normálně zaplé Ac, prostě jízda jak s 6, kde máme dlouhodobě za 80 tis. spotřebu 9,2. Určitě být Tebou bych minimálně projel, oproti Astře to nebude určitě v ničem horší ale nevím o kolik více lepší.

Jinak kufr je menší než klasická benzínová verze, nicméně srovnatelný s Mazdou.
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Ford Kuga

Příspěvek od jirka87 »

Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

No fuj :D

Ja prave od novyho auta uz chtel trochu vyssi kvalitu prave co se tyce i toho odhlucneni. To je zrovna vec ktera je u kugy slusna.

Ted sem teda dospel k tomu, ze 860 je za kugu moc.

Je to cena ze kdyz prihodim uz ne tak moc tak s trochou snahy sezenu treba glb.

Takze varianta je dat do kugy 1.5eb a skrtnout neco z vybavy aby stala do 700, nebo naopak prihodit na cca 1m s dph a vzit neco lepsiho.

Ty seaty ale nevim jestli to splni. Asi jedine tou cenou
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Ford Kuga

Příspěvek od HondaMan »

jirka87 píše:Jak jako, ze nevim co???! :D

https://www.tipcars.com/dodge-challenge ... 97132.html
Challengera s 3.6 jsem dlouho rozmlouval kamarádovi bez jakékoliv osobní zkušenosti. Když ho koupil a půjčil mi ho, tak realita je 10x horší než očekávání...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
tommas
Pan Řidič
Příspěvky: 218
Registrován: sob 24 kvě 11:20
Bydliště: B, CZ

Re: Ford Kuga

Příspěvek od tommas »

A vlastně Opel už z nějakého důvodu ne?

Jen, že si myslím, že v té cenové kategorii, kde jsi teď se určitě dá sehnat i Grandland s 1.6T ve vyšší/nejvyšší výbavě a myslím si, že ani Insignia s 2.0 už by nemusela být problém.
MG ZR MK2 105 - už není
Opel Astra J ST 1,7 CDTi - už není

Mazda 6 Wagon 2018 2,5 G194
VW Golf Alltrack 2022 2.0 TSI 4Motion
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Ford Kuga

Příspěvek od jirka87 »

HondaMan : ja jezdim aktualne pro radost (ano...) dvacetiletou Omegou s benzinovym sestivalcem. Je to velky, ma to rizeni jak z nakladaku a jedine co me zajima je to, ze ten archicky automat radi celkem slusne, vpred to jede jaks taks dustojne a je v tom ticho.

Me nejaka nesportovnost podvozku, ktery zrejme podle tveho komentare nestaci vykonu, nebo spatna vybava apod vubec nevadi. Ten challenger je krasny a pokud v tom neklape nafta, tak jsem spokojenej, ikdyby to brzdilo nic moc a podvozek byl neadekvatni motoru. Je to proporcionalne krasne auto, ktere jako jedna z mala ozivenych amerik svym vzhledem nadherne navazuje na 40let stareho predchudce. Camaro je hnusny a vypada jak parchant puvodniho Camara s nejakou Korejskou srackou

Co me vadi je to, ze abys napriklad seridil tahla rucni brzdy, tak musis sundat vyfuky a dokonce tusim i samotny kardan. Takze, pokud me na autech neco stve, tak to, jak jsou konstrukcne vymyslene nektere servisni postupy, ktere hodnotim jako beznou udrzbu, nebo malou opravu. Poprve jsem menil servo asi 2hodiny. Podruhe (servo ok, ale hadice k nemu to nedala) jsem to zvladl za 45min :D

Vy chcete a potrebujete jezdit a mit na auto spoleh. Ja se bavim :)
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Ford Kuga

Příspěvek od mattonecz »

Opelu uz moc neverim. Insignia je pekna. Grandland taky ale ted je tusim fl a je to hnus.

Cenove to je ok.

Netusim co se tyce ticha na palube. Grandland je asi taky dost obyc vuz
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět